Dilan Telkök ile Berkay Hardal düğün yapmış oldu

Meleklerin Aşkı‘ ve ‘İstanbullu Gelin‘ adlı dizilerde rol alan oyuncu Berkay Hardal, meslektaşı Dilan Telkök ile 2019 senesinde dünyaevine girmişti. Sürpriz bir halde nikah masasına oturan çift, mutlu birlikteliklerini evlilikle taçlandırmıştı.

2019’da nikah, 2021’de düğün!

Ortalama üç senedir aşk yaşayan Hardal ile Telkök, pandemi sebebiyle erteledikleri düğünlerini dün akşam gerçekleştirmiş oldu. Çifti mutlu günlerinde aileleri ve arkadaşları yalnız bırakmadı. İkilinin düğünlerinden renkli fotoğraflar toplumsal medyada paylaşıldı. Takip edenleri çifte fazlaca sayıda “Mutluluklar” mesajları yağdırdı.

“Hamilelik” iddiaları

Sürpriz bir halde nikah masasına oturan çiftten Telkök’in paylaşımına bir takip edeni, “Neden acele bir şekilde evlendin, hamile misin?” şeklinde yorum yapmıştı.

“Durumunuz içler acısı!”

Kullanıcının o yorumuna kayıtsız kalmayan Meşhur oyuncu ise mevzuyla ilgili sessizliğini bozmuştu. Dilan Telkök, “Hamile kalmadan evlenmeme durumuna o kadar aşinasınız ki, iki kişinin sadece birbirini sevip, evlenmesine anlam yükleyemiyorsunuz. Durumunuzun bu kadar içler acısı olabileceğini hiç düşünmemiştim.” ifadelerini kullanmıştı.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *