Dilara Aksüyek’ten Onur Bay cevabı

Meşhur oyuncu Dilara Aksüyek, geçtiğimiz aylarda “Arka Sokaklar” dizisinin ‘Tekin’i Onur Bay‘a gönlünü kaptırmıştı. Aralarındaki yaş farkıyla fazlaca konuşulan Dilara Aksüyek (33) ile Onur Bay‘ın (25) bir dargın bir barışık ilişkisi bitti.

Milliyet’ten Seçkin Şenvardar’ın haberine nazaran, Dilara Aksüyek önceki akşam Cihangir‘de köpeğiyle beraber objektiflere takıldı. Onur Bay ile aralarındaki dokuz yaş farka aldırış etmeyen ikili ile alakalı son noktayı Aksüyek koydu.

“Ben o sayfayı çoktan kapattım”

Aksüyek, ”Ben o sayfayı çoktan kapattım siz hala orada mısınız?” ifadesini kullandı. Hazzı oldukça yerinde olan Aksüyek yepyeni başlamış olduğu ‘Baş Belası’ adlı dizi de Nazlı karakteri ile rol alarak iyi bir projeye imza attığını söylemiş oldu.

Dilara Aksüyek kendinden 9 yaş minik 25 yaşındaki Onur Bay ile ilişkisi gündemden düşmemişti. Çift her ne kadar gelen eleştirilere kulak asmasada, aşkları yalnız dört ay sürdü.

4 ayın sonunda çift birbirilerinden ayrıldı. Ayrılık sonucunda her ikisi de toplumsal medya hesaplarından birbirlerini takip etmeyi bıraktı.

“Abi ben bi sal”

Geçtiğimiz haftalarda sokağa çıkma kısıtlamasının olduğu pazar günü köpeğini gezintiye çıkaran Dilara Aksüyek, maskesiz olarak objektiflere yansımıştı.

Basın mensuplarına espriyle karışık üstünde “Abi beni bi’ sal” yazılı olan çoraplarını göstererek göndermede bulunan Aksüyek, üç haftalık ayrılık süreci aleyhinde, “O konulara fazla girmeyelim, fikir ayrılığı olabiliyor” demekle yetinmişti.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *