Dostluk bitiren aşk! Hande Erçel, Sitare Akbaş’ı hayatından çıkardı!

Hande Erçel, eski sevgilisi Murat Dalkılıç ile aşk yaşayan rol arkadaşı Sitare Akbaş‘ı toplumsal medya hesabından sildi. Meşhur oyuncunun arkasından Akbaş’tan da karşı hamle geldi.

Meşhur müzisyen Murat Dalkılıç gönlünü oyuncu Sitare Akbaş’a kaptırdı. Çift, iki hafta ilkin Etiler‘de objektiflere yansıdı. Sürpriz beraberlik sonrası gözler oyuncu Hande Erçel‘e çevrildi.

Sen Çal Kapımı‘ dizisinde rol alan iki oyuncunun bu görüntülerden sonrasında arası açıldı. Erçel, eski sevgilisiyle aşk yaşayan arkadaşını hayatından çıkardı.

Toplumsal medyada Sitare Akbaş‘ı takip etmeyi bırakan Erçel, arkadaşıyla bağlantıları kopardı. Meşhur oyuncunun arkasından Sitare Akbaş‘tan da karşı hamle geldi. Akbaş da Erçel’i Instagram‘dan sildi.

Ayrılık sebebi merak mevzusu oldu

Sen Çal Kapımı’da rol alan Sitare Akbaş dizinin final yapmasına kısa bir süre kala diziye veda etmişti. İddiaya gore, Akbaş, sette huzursuzluk çıkmasın diye yönetmenden izin istemişti.

Artık kaçmıyorlar

Müzisyen Murat Dalkılıç, iki hafta ilkin sevgilisi Sitare Akbaş ile beraber Etiler‘deki bir mekandan çıkarken objektiflere takılmıştı. Birçok kez gazetecilerin ilişkisi ile alakalı sorularına sitem eden 38 yaşındaki Dalkılıç, suskunluğunu korumuştu.

Güldüren sual

Akbaş ise, muhabirlerin “Arkadaşınız Hande Erçel ile aranızın açıldığı doğru mu?” sorusuna gülümsemek ile yetinmişti.

‘Bana doğru soru sor’

Murat Dalkılıç, geçtiğimiz aylarda eski sevgilisi Hande Erçel‘in rol arkadaşı Sitare Akbaş ile aşk yaşamış olduğu yönündeki iddialarla ilgili sorulara sinirlenmişti.

Meşhur müzisyen, muhabirlere, “Bana doğru sual sor! Ya bırakın Tanrı aşkına ne yapacaksınız ilişkimi” diye tepki gösterip arkasından röportajı yarıda kesmişti.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *