Dr. Astrolog Şenav Devi deklare etti! Mart ayında bizleri neler bekliyor?

İşte Dr. Astrolog Şenav Devi’nin Mart ayına astrolojik olarak bakışı:

“Sabredenlerı̇n kazanacağı, kesinlikle yapmam denı̇lenlerı̇n yapılarak yenı̇leneceğı̇mı̇z bı̇r ay bı̇zlerı̇ karşılıyor. 

Karmik enerjilerin hakim olduğu unuttuklarımızı yabancı kaldıklarımızı hatırlayacağımız enerjiler ile dolu bir ay Mart.

Dünya genelinde ekonomik dengelerde ani gelişen vakalar endişeleri yükselterek halkları ve iktidarları karşı karşıya getirebilir.

Birçok ülke büyük ekonomik problemler sıvılar petrol maden ocakları gelir kaynakları ile ilgili krizler yaşayabilir. Bu durum dünya genelinde, çatışma, ayaklanma, güç mücadelelerini kazalar, doğal afetler, suç örgütlerinin kendi içlerinde ki çatışmalar ile büyük ölçekli vakaları da tetikleyici olabilir.

Şimdi tamamımız negatif şeyler yaşadığımızı ve düşündüğümüzü hayal edelim bu düşünceler bir süre sonrasında bilinç altımızda yatan korku kaygı ve endişelerimizin dışa vurumunu hızlandırır ve bir takım olumsuzluklar sağlık sorunları finansal zorluklar ve hayata dair pek çok kötü vaka yaşamaya başlayarak  ben ne şansız bir insanım hayatımda hiç bir şey istediğim benzer biçimde olmuyor diye sızlanır ve sürekli yaşadıklarımıza bir bahane bir suçlu arama eğilimine girer daha çok olumsuzluğu kendi yaşamsal alanımızın dışına taşırır ve etrafımızda ki pek çok kişiyi de bu negatif negatif çemberin içine alırız farkına vararak ya da varmayarak.

Dünyaca ünlü Japon bilim adamı Dr. Masaru Emoto su kristalleri üzerine yaptığı araştırmalarda ve kitaplarında bizlere su kristallerini meydana gelen titreşimlerin deseni ve görüntüleri olduğunu göstermiştir. Ve araştırmasında pozitif yönde pozitif düşüncelerin yaydığı titreşimler güzel bir şekilde oluşmuş su kristalleri meydana getirmiştir.

Negatif düşüncelerin yansıması da karmakarışık su kristallerini oluşturmuştur. Evrenimiz sürekli bir akış içerisinde yeryüzünden gökyüzüne her şey birbiri ile etkileşim halinde.”Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *