Dr. Astrolog Şenay Devi, 13 Mart’ta Balık burcunda gerçekleşecek Yepyeni Ay’ı yorumladı

Dr. Astrolog Şenay Devi, 13 Mart 2021 Cumartesi günü Balık burcunda gerçekleşecek Yepyeni Ay öncesi mühim uyarılarda bulunarak yepyeni başlangıçlar için en iyi süre bulunduğunu vurgu yapmış oldu.

İşte Dr. Astrolog Şenay Devi’nin o açıklamaları:

13 Mart 2021 Cumartesi günü Balık burcunda Yepyeni Ay gerçekleşecek, kim olduğumuzun ve kim olmadığımızın farkındalığına erişerek ilişkilerimizi tekrardan yapılandırabileceğimiz o yok saydığımız aşkı, sevgiyi kalplerimizin zihinlerimizin merkezine alarak ölü ruhlarımızı sevgi ile diriltme şansını yakalayacağımız bir yepyeni ay.  Venüs ve Neptün’ün yepyeni ay ile enerjisi ile idealist sevgi, şefkat ve empati ile ilgilidir. İlişkilerimizdeki hayal kırıklıklarını hataları, yanlış kararları telafi etmemiz için gökyüzünün bizlere armağanı anlayabildiğimiz değerlendirebildiğimiz takdirde.

Yepyeni ay durağan(durgun) yıldızları

Yepyeni Ay Balık Burcunda ve ek olarak Balık Takımyıldızında. Sadece Kanatlı At’ın takımyıldızı olan Pegasus’taki parlak bir yıldıza boylam olarak en yakın olanıdır.

13 Mart yepyeni ayı, Venüs’ün Neptün ile kavuşumuyla sezgi ve rüyalarımızın bizlere rehberlik edeceğini vurgulamakta. Kısaca Balık Yepyeni Ay’ı rüya benzer biçimde, şefkatli ve şehvetli bir yepyeni ay. 

Sadece, yepyeni ay sıkıntılı durağan(durgun) yıldız Markab ile kavuşuyor. Dolayısıyla idealist aşka eğilim, sizi kırık bir kalbe ve hayal kırıklığına karşı savunmasız bırakma potansiyeline haizdir. Bazı insanoğlu nezaketinizi bir zayıflık olarak görebilir ve sizden yararlanmaya çalışabilir gerçekçi olmalısınız.

13 Mart yepyeni ayının tesirleri, 11 Nisan yepyeni ayına kadar dört hafta sürer. Ve yepyeni başlangıçlar için en iyi süre, 13 Mart’tan 28 Mart’a kadar olan ay evresidir.

Yepyeni ay yönleri

Yepyeni Ay ile kavuşumda olacak Venüs (3 ° 13 ′) aşk ilişkilerinize, yaratıcılığınıza ve mali durumunuza odaklanarak sevgi, sulh, uyum ve güzellik getirir. Bu hoş, şefkatli, çekici ve toplumsal tesir, arkadaşlıklar ve romantizm için iyi bir alamettir.

Güneş ile kavuşan Neptün duyarlılığınızı, sezginizi ve empatinizi artırır. Başkalarının ve çevrenin fikir ve duygularından daha çok etkilenmek pozitif yönde yada negatif bir edinim olabilir. Netice, kendinizi içinde bulduğunuz kişilere ve koşullara bağlıdır.

Negatif insanoğlu yada ortamlar enerjinizi tüketebilir ve sizi depresif, korkmuş yada hasta hissetmenize niçin olabilir. Fazlaca şefkatli olduğunuz için, nezaketiniz den deyip hayatlarınızdan gönderme kararlılığını göstermelisiniz ki sevgi kazansın. Çalanlara dur gökler rehberimiz yolumuz ışık olsun. Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *