Dr. Astrolog Şenay Devi deklare etti! Akrep burcunda süper Dolunay sırlarının açığa çıkma zamanı!

İşte Dr. Astrolog Şenay Devi’nin ‘Akrep burcunda süper Dolunay sırların açığa çıkma zamanı’ başlıklı o ikazları:

Bu Dolunay muhtemelen son iki senenin en derin olanı olacak bundan dolayı bu bir tek  düzgüsel Dolunay değil bu bir süper ay. Süper ay, ayın Dünya’ya yakın olduğu ve gelgitlerini, enerjisini ve enerjisini normalden daha da derinleştirdiği zamandır. Süper aylar,  fazladan kuvvetli ve fazladan duygusal. Ve bu süper ay, Güç, para, cinsiyet ve dönüşümün durağan(durgun) su burcu olan Akrep’te gerçekleşeceği için, bu büyük olasılıkla senenin spot ışığı olabilir. Hazır mısınız?

Akrep burcunda süper dolunay sırların açığa çıkma zamanı…

Astroloji aleyhinde neredeyse hiçbir şey bilmiyor olsanız bile, muhtemelen Akrep’i biliyorsunuzdur.

Sezgilerinin yoğunluğuyla ünlüdür: araştırma görüşü, derinlik. Hayatınızda herhangi bir Akrep olsun ve siz daha çayı dökmeden ilkin bunu bilecek, en içteki arzularınızı ve çocukluk travmanızın merkezini çözecek sizi oradan yakalayıp kendi istediği noktaya getirecektir!

İşte, Akrep burcundaki  Süper Ay bu derin ve nüfuz eden enerji, şu anda kolektif duygusal deneyimimizi şekillendirecek anlama gelir.  Bu dolunayda duygusal yoğunluk ve drama oldukça kolay bir halde gerçekleşebilir. İstisna yok.

Bu Zodyak burcunun gezegensel yöneticisi Mars ve  Pluto ile beraber, güç meseleleri de Akrep Ayının altında alevlenecektir. Sizin gücünüz, öteki insanların gücü, her insanın gücü… Ve bir yıl süresince kişisel özgürlüklerin mecburi olarak sınırlandırılmasından sonrasında, güçsüzlük gerçek bir şeydir.

Bu Ay evresi hem de aydınlanma ve gerçeğe yakından bakma fırsatları da getirir. Akrep burcunda, bu gerçeğin derinlere gömülmesi muhtemeldir. O denli derin ki normalde orada bulunduğunu bile bilmiyorsunuz. Akrep Süper Ay evresi  burada da kalmaya  iç dünyanıza bakmaya, Dolunay spot ışığını takip etmeye ve kendiz olmaya arınmaya teşvik ediliyorsunuz.

Doğal olarak bu dönüşüm ve arınma oldukça rahat olmayabilir fakat zehir nedir? Akrep’in kuyruğundaki acı haklı olarak korkulmaktadır, sadece astroloji onu değişiklik için bir katalizör olarak sunar.

Bu zamanlar dönüşümseldir. Gene de bu Süper Dolunayın size sunmuş olduğu yol, hastalık, gölge ve sırların karanlık bölgesinden geçiyor. Bu, dönüşüm zamanları için dönüşümsel astrolojidir. Seni geçmesine izin verme!

Değişikliği tezahür ettirmeye hazır mısınız?

Plüton R durağan konumda.

Plüton , Süper Ay’dan sonraki gün geri harekette  DURAĞAN olarak konumlanacak , kısaca aslına bakarsanız durağanlaşma öncesi gölgeyi ve sonraki enerji değişimlerini deneyimlemekteyiz. Akrep burcunun gezegensel hükümdarı, yeraltı dünyasının minik fakat kuvvetli efsanevi gezegeni, 6 Ekim’e kadar bu konumda olacak.  Bu da bu sondajın 5 uzun ayı anlamına geliyor.

”Plüton’un tekrardan doğuş eskinin bırakılıp yepyeni olanın kabullenişi olduğunuda ihmal etmeyin.”

Akrep Süper Ayı, kilitlenme günlerinin başlamasından bu yana yapmak istediğiniz ruhsal arayışlar için bir sıçrama tahtası. Bu  tesir astrolojik olarak size başka yöne bakmayı bırakmanızı söylüyor. Duygularınız işaret direkleridir ve içinde tuttuğunuz şey,  güç bela bakmaya cesaret edemediğiniz o derin yerde, hepimizin hayalini kurmakta olduğumuz yepyeni dünyaya giden köprüyü oluşturacak olan şeydir.

Ay ve Jüpiter

Ay ve Jüpiter geçişi, Akrep’in getireceği yoğun duyguların bazılarını hafifletmeye destek olacaktır. Bu transit, ruh halinizi iyileştirmeye destek olacak, kendinizi oldukça konuşkan, toplumsal ve hakikaten  her şeyi başarabileceğinizin mümkün olduğu şeklinde yapmanıza destek olacaktır. Ve hakikaten her şey mümkün.

Yaşam seçimlerden ibaret dönüşüm başladı direnmek boşa istemeli ve ayak uydurmalıyız!

Bu Süper Ay, kuvvetli bir tezahür enerjisine haizdir. Öyleyse bu fırsatı, tam olarak ne istediğinize dair cesurca ve yüksek sesle konuşmak için kullanın.

Akrep Dolunayında havada  gizem var, altıncı his farkındalığınızın zirveye yükselme potansiyelini ortaya çıkarıyor. Öyleyse bu yaşamdaki korkularınızı bilinçaltı alışkanlıklarınıza, ölümcül tutuşunuzu bırakın ve bundan daha harikulade başka bir yaşamın olanaklarına odaklanın.

Akrep süper ayında yakarış edin ve şu sözleri tekrarlayın

En zor en karanlık zamanlarımda bile kendimi tamamen kabul ediyor ve seviyorum. Güçlüyüm, güçlüyüm ve aldığım her nefeste dönüşüyorum ”.

Akrep süper dolunayında değişiklik için kaçınılmaz 

İçinize ruhunuza kalbinize istesenizde istemesenizde yönelecek ve içsel manzaranızla yüzleşecek herhangi bir vakit var ise, İşte şimdi. Dünya, büyük bir toplu tasfiyeden geçiyor. Yavaşlamaya ve bildiğimiz hayatlardan uzaklaşmaya zorlanıyoruz. Bu zamanı özünüze derinlemesine dalmak için kullanın. İç dünyanızın en karanlık köşelerini aydınlatmak için Akrep Süper Dolunay evresinin ışığını kullanın. Gömü burada yatıyor.

Akrep Dolunay ile dönüştürün, eski halinizden uzak durun

Akrep Süper Dolunayının sembolü PHONEİX Anka kuşudur. Tekrardan doğmadan ilkin yanıp kül olan dönüşümün ateş kuşu. Eskinin bu yıkımı, bu Ay’ın şu anda size sunmuş olduğu şey için kuvvetli bir metafor: Eski sizi dönüştürmeye çağrı ediliyorsunuz. Onu burada bırakmak ve iki haftada bir Yepyeni Ay ile tekrardan doğmak.

İç hikayelerinizi tekrardan yazın

Kendinizden kaçmak için kendinize doğru olmayan kaç öykü anlatmaya devam ediyorsunuz?

Akrep Süper Dolunayı ile kendiniz ile konuşmanız tekrardan başlıyor! Oluşturduğunuz  komut dosyalarını özgür bırakın ve bu iç diyaloğu silin zihinlerinizden. 

Dolunaylar devamlı özgürleşme fırsatı getirir. Ay, ay döngüsünün azalan yarısında ilerlerken, Fikir kurgular kaygılar sansılar zihnizinin oyunları ve yanlış olan duygusal baskılarınızı  sevgi, şefkat ve cömertlikle değiştirin.

Minnettarlığın titreşimi sevgiyle eşittir. Bu acayip zamanlarda gördüğümüz en dönüştürücü Dolunay, BÜYÜK manyetizma için başka bir fırsat sunuyor. Neye odaklanırsanız ve duygularınızı kanalize ederseniz, şu anda güçlendirilecektir.

Bu dolunay ile başkalarına zarar veren kendi yaptıklarını görmezden gelenler ise sırlarının ifşa olması ile büyük bir sınav ile karşı karşıya kalacaklar. 

Gökler rehberiniz yolunuz ışık olsun…Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *