Dr. Astrolog Şenay Devi deklare etti!  Astrolojik olarak 17 Mart 2021’in önemi ne?

Dr. Astrolog Şenay Devi, 17 Mart 2021’in önemine dikkat çekerek şunları söylemiş oldu:

Sema hususi enerjiler ile dolu bugün evrende bazı ciddi 8 titreşimimiz var…

Bugünün numerolojisine bir göz atalım: 17 Mart 2021.

Mart 8 Evrensel enerjileri barındıran bir aydır (3 + 2 + 0 + 2 + 1 = 8) ve yalnız bu değil gün sayısı 8’e denk gelir (17 = 1 + 7 = 8). Bu, bugün yükseltilen ve maksimize edilen 8 numarasının gücüne haiz olduğumuz anlamına gelir!

Ve o şekilde olur ki 8 rakamı para , güç , zenginlik ve nüfuz ile ilişkilidir… Evet, Kalbi temiz niyeti güzel insanların ‘talihli’ bulunduğunu düşündükleri neredeyse her şey gerçekleşebilir bugün.

Öyleyse, bu enerjiden tam olarak iyi mi yararlanabilirsiniz ve bu enerjiyi kendi yararınız için onu iyi mi güçlendirebilirsiniz? Pekala (normal olarak) sizler için 8 önerim var. 

1-) Hayatınızın  ‘patronu’ olun ve haiz olun

8 rakamı, kuvvetli (ve devamlı) bir başarı arzusuyla yönlendirilen, doğuştan gelen bir liderdir. 8 rakamı komut vermekten yada bir durumu denetim altına almaktan çekinmiyor, ne yapılması icap ettiğini biliyor ve oraya ulaşmak için süre kaybetmiyor.

8 kontrolü ele alır, fırsatları yakalar ve savaşım ederek gerçekleştirir. Ve 8 titreşim bu kadar yüksek olduğunda kendinizi odaklamanız  ihtiyaç duyulan şey tam olarak budur.

Şimdi, bu zihniyet değişikliğinin hepimiz için kolay olmadığını biliyorum, bundan dolayı bir çok kez otoriterlikten, küçümsemekten yada kaba olmaktan reddedilmekten korkuyoruz … Ancak güvenilir ve amaç ile liderlik etmekle üstünlük uğruna emirler yağdırmak içinde oldukça büyük bir fark bulunduğunu ihmal etmeyin. Güvein bana, farkı anlayacaksınız.

2-) Fazlaca çalışın

8, şansın ortalıkta oturup bir mucizenin gerçekleşmesini beklemek anlamına gelmediğini bili. 8 şansın oraya gitmek ve onu gerçekleştirmek anlamına geldiğini bilir. Nadiren onlara talih ve iyi şans gelmesini bekleyen bir Yaşam Yolu  sayısını 8 görmüş olacaksınız (bunun için oldukça azimli, stratejik ve hedef odaklılar ). Olduklarını da ihmal etmeyin.

Ve gene de… Yaşam sayısı numerolojik sayısı 8’ler tipik olarak görünüşte ‘her şeye haiz’ olan talihli insanoğlu olarak düşünülür. Ve hepimizin bundan öğrenebileceğimiz mühim bir ders var -istediğiniz şey için oldukça çalıştığınızda, size geleceğine inandığınızda ve yeteneklerinize bir üst düzeyde itimat duyduğunuzda işte o süre talih hakikaten akmaya adım atar.

8’in usta olduğu başka bir şey de? Başarısızlıklardan, hayal kırıklıklarından ve kaçırılan fırsatlardan geri dönüşü kabullenirler. 8,  Yaşamdan yediği tokatlar ile  düştükten sonrasında sima asarak oturmaz. Yıkıldığı yerden kanayan yaralarını sarıyor ve derhal geri dönerler! ( İşte Tam olarak bu yüzden devamlı bu kadar ‘şanslılar’)

Sorun şu ki  yaşam bazı aksilikler ve talihsizliklere yol açacaktır, yaşamın yolunun dümdüz bulunduğunu kim söyleyebilir ki? Sadece bütün zamanınızı bunun aleyhinde düşünerek, onun aleyhinde konuşarak ve bundan yakınma ederek geçirirseniz netice alamazsınız peki, ne yapıyorsunuz? Odaklanmak! Talihli birinin yapmış olduğu şey bu değil.

Talihli bir insan zorlukları ve mücadeleleri görür, onları kabul eder, onları kabul eder ve  sonrasında daha iyi bir şeye doğru hızla karar verir ve ilerler. İşte hatırlatıcınız: Yerin dibinde ruhsal olarak oldukça fazla süre geçirmeyin, bundan dolayı en iyi manzaralar en üstte gökyüzünde…

4-) Kalbine yönel

İnsanlar çoğu zaman maddi içsel zenginlik ve bolluktan o denli uzaklaşırlar ki, 8 numaranın en mühim özelliklerinden birini unuttukları için bilinir.

8 rakamı, bolca, tanrısal, kozmik enerji akışıdır.

Tıpkı sonsuzluk sembolü benzer biçimde – 8 sayısının bolluğu yalnız malzemeye doğru akmakla kalmaz  döngü yapar, savurur ve her şeyi kapsar . İç dünyan da dahil. Kendinize problem: Kendinizi seviyormusunuz? Her insana karşı nazik misiniz? Her insana adil davranıyor musunuz? Sağlıksız kinlere yada kızgınlıklara mı tutunuyorsunuz?

Bu negatif özellikleri sonsuzluk sembolünüzün ortasındaki engeller olarak düşünün… Bolluk, önünde bir engel var ise akamaz. Şansınızı hakikaten güçlendirmek ve hayatınızın her alanında refah görmek için, sonsuzluk sembolünüzdeki enkazı temizlemeniz gerekir.

5-) Yeşil ve mavi giyinin

Gökyüzünün ve Yeryüzünün renkleri enerjinizi güçlendirsin bugün. 

6-) Yakarma edin meditasyon yapın

Pazarlık etmeden yakarış edin çokça isteyin kendiniz için insanlık için EVREN için.

7-) Kendinize dürüst olun 

Gelişime açık olun negatif düşünceleri süpürün zihinlerinizden. Negatif tohumlar ekipte gönül bahçenizde güller açmasını bekleyemezsiniz! 

😎 Hepsinin şansına verdiği en büyük ders…

Kendiniz ile savaşarak ya da kendinizden kaçarak netice alamazsınız. Yüzleşin.

Ve bu, hepsinin en büyük sırrıdır bundan dolayı gerçek talih ve şans , başkalarının sizi iyi mi algıladığıyla tanımlanmaz. Hayatınızın şansı ve talihi bütün bunlardan tamamen ayrıdır.

Şansın seçebileceğiniz bir şey bulunduğunun farkına varın tıpkı 8  Numerolojisi benzer biçimde  ortalıkta oturup şeylerin daha iyi olmasını beklemeden harekete geçin. Güçlerinizin farkına varın, oldukça çalışın, mücadeleci olun ve bütün bunlar yardımıyla  nazik, alçakgönüllü ve tam olarak olduğunuz benzer biçimde olmaktan gurur duyun. 

Gökler rehberiniz yolunuz ışık olsun…Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *