Dr. Astrolog Şenay Devi deklare etti! Terazi burcundaki dolunay bizlere neler getirecek?

İşte Dr. Astrolog Şenay Devi’nin Terazi burcundaki dolunaya dair yorumu:

Dolunayın niçin olduğu sorunları çözmede sabır ve duygusal güç verir. Güvenilir içgüdüler ve sağduyu, eviniz, aileniz ve ilişkileriniz aleyhinde mühim kararlar almanıza destek verir.

Anılar ve rüyalar bununla beraber duygularınızı yönlendirecektir. Sadakat ve itimat, dolu ilişkiler de sevginin büyüyüp daha kuvvetli hale geleceği enerjiler hakim gökyüzünde.

Terazi dolunayı ve duyarlılığınızı arttırır, duygularınızla, öteki insanların duygularıyla ve çevrenizle daha çok bağlantı kurmanızı sağlar. Farkındalık yada en azından kuvvetli bir sezgi, bu dolunayın yansıması bizlere.

Tinsel bilgelik, uzun vadeli başarı için kısa vadeli hazineyi feda etmek için sabır ve öz disiplin getirir. Başkalarına bağlılık ve hizmet, içsel farkındalığınızı ve anlayışınızı artıracaktır. Terazi dolunayı duygusal duyarlılık ve psişik idrak şeklinde enerjilerin tesirini yoğunlaştırır.

Her şeyi daha derinden ve daha kuvvetli hissedeceksiniz. Yoğun duygusal tepkiler pozitif bir ruhsal dönüşüme yol açabilir.

Bu fena alışkanlıklarımızdan korkularımızdan arınmak ve uzaklaşmak için iyi bir dolunay. Gökler rehberiniz yolunuz ışık olsun…Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *