Dr. Astrolog Şenay Devi deklare etti! Venüs retrosu, burçları iyi mi etkileyecek?

İşte Dr. Astrolog Şenay Devi’nin analizi:

“Son zamanlarda aşk hayatınızda bazı ağır temalar yada kafa karışıklığı duyguları ortaya çıktıysa, muhtemelen 19 Aralık’ta başlamış olan ve 29 Ocak 2022’ye kadar devam eden Venüs retrosu 2021’i suçlayabilirsiniz. Venüs her bir buçuk yılda bir geri hareket eder ve gerçekleştiğinde, hakkaten kıymet verdiğimiz ve yaşamımıza çekmek istediğimiz şeylere derinlemesine bir dalış yapmamız isteniyor. Hepimiz bu gezegensel geri dönüşün etkilerini bir halde hissedecek olsa da, Venüs gerilemesinden en oldukça etkilenen burçlar drama için extra hazırlıklı olmak isteyecektir.

Astrolojide Venüs, romantizm, ilişkiler, para ve güzellik şeklinde hayatımızın bazı oldukça mühim kısımlarını yönetir. Altı haftalık gerileme döneminde, bu alanlarda devam eden temel sorunları çözmemiz gerekecek. Birçok insan ilişkilerinde çözülmemiş drama ile uğraşırken, ötekiler kişilik saygısı yada para meseleleri üstünde çalışmak zorunda kalabilir. Eski sevgilileriniz DM’lerinizde yada hayallerinizde ortaya çıkarsa şaşırmayın, bu sebeple bu dönemler bununla beraber bizi duygusal bellek şeridinde gezilere göndermekle ünlüdür. Aşkta ağırdan alın ve ciddi kararlar vermekten kaçının, bu sebeple geriye dönüşler vakaları gerçekte oldukları şeklinde görmeyi zorlaştırabilir.

Bilhassa bu Venüs retrosu, 2013 kışından bu yana gerçekleşmeyen, pragmatik dünya burcu Oğlak bölgesinde gerçekleşiyor, bu yüzden aşktaki değerlerimiz mevzusunda gerçekçi olacağız ve zamanımıza hakkaten neyin değeceği mevzusunda netlik arıyor olacağız. Enerjinizi çıkmaz ilişkilere yatırıyorsanız yada duygusal ihtiyacınız olan şeyleri dikkatsizlik ediyorsanız, şimdi bu dengesizlikleri düzeltmeye başlamanın ve keyfinize öncelik vermenin tam zamanı. Bu sefer hangi temaların ortaya çıkabileceğine dair ipuçları için 2013’ün sonunda ve 2014’ün başlangıcında aşk hayatınızda neler olduğuna bakın.

Venüs retrosu Koç’u iyi mi etkileyecek?

Aşk, bu gerileme için kesinlikle büyük bir tema olsa da, Koç, deneyiminiz muhtemelen Venüs’ün aleminin para tarafına doğru eğilecek. İş söz mevzusu olduğunda değerlerinizi tekrardan değerlendireceksiniz ve ödeme oranınızla ilgili geçmiş konuşmalar da gözden geçirilmek suretiyle geri gelebilir, bu yüzden değerinizi konuşmaya hazır olun.

Venüs retrosu Boğa’yı iyi mi etkileyecek?

Venüs, yönetici gezegeniniz Boğa, bu yüzden bu geri hareket, hayatınızın size zevk getirmesi ihtiyaç duyulan kısımlarını tekrardan incelemek için mühim bir süre. Aşk hala bir serüven şeklinde mi geliyor yoksa ilişkileriniz birazcık fazla basit hissetmeye mi başladınız? Uzun süredir noksan olan aşk ilgisi tekrardan ortaya çıkabilir ve dikkatinizi çekebilir, bu da günlük rutininizin ötesinde uzanan geniş dünyayı keşfetmek için olağan sınırlarınızı zorlamanıza niçin olabilir. Denizde o denli oldukça balık var ki, okyanusun küçücük bir köşesine sıkışıp kalmanıza izin vermeyin.

Venüs retrosu İkizler’i iyi mi etkileyecek?

Havadar İkizler benliğiniz, çoklu görevlere ve ellerinizi birçok tencereye sokmaya alışkın, sadece bu retrograd size sınırların enerjisini öğretmek için burada. Enerjinizin çoğunu kimin ve neyin aldığını gözden geçirmenin ve bunların hakkaten kıymetli zamanınızı ve kaynaklarınızı harcamak istediğiniz ilişkiler, yatırımlar yada çabalar olup olmadığını değerlendirmenin zamanı geldi. Geri dönüşün sonunda, neye evet demek istediğinizi ve neyle bağlarınızı kesmeyi tercih edeceğinizi bileceksiniz.

Venüs retrosu Yengeç’i iyi mi etkileyecek?

İlişkilerinizi ciddi bir halde denetim etme zamanı, Yengeç. Bu Venüs retrosu esnasında, bire bir ortaklıklarınızın her kuytu köşesine dalıyor ve süre içinde biriken pislikleri temizliyorsunuz. Dolabı saklayan kırgınlıklar yada eski iskeletler var ise, bunlar sallanabilir – bu yüzden sorunlarınızı konuşmaya ve aşk hayatınızdaki dinamikler aleyhinde gerçekçi olmaya hazır olun.

Venüs retrosu Aslan’ı iyi mi etkileyecek?

Günlük yaşamın akışına sana hakkaten tutku ve zevk veren şeyin ne bulunduğunun farkına varacak aşkına haiz çıkacaksın. Yavaşlamak ve minik şeylerin tadını çıkarmak için bu gerilemeyi bir bahane olarak kullanın. Aşkın, şehvetin ve sevdiğiniz insanla hususi günler için saklanmasına gerek yok tadını çıkartın duygularınızı özgür bırakın. Hayatınıza sevdiğiniz kişinin gözlerle bakın ve haftanın yedi günü günlük rutininize daha çok kıymet katmanın minik fakat anlamlı yollarını bulun.

Venüs retrosu Başak’ı iyi mi etkileyecek?

Venüs retrosu, haritanızın en duygusal bölümlerinden birini aydınlatırken, Başak, aşk hayatınızda bazı değişikliklere uğramayı bekliyor. Mevzu flört etmeye vardığında zevklerinizin değiştiğini yada değişik bir “tip”le ilgilendiğinizi fark edebilirsiniz tutkular zaman içinde gelişir ve bu iyi bir şey! Geçmişteki duygusal arşivlerini inceleyin yada hangi duygusal niteliklerin hakkaten ateşinizi yaktığını anlamanıza ve kovalamacayı sürdürmeye kıymet hale getirmenize destek olması için kalbinizle tekrardan bağlantı kurun. Devam eden ilişkinize de emek verin romantizmi canlandırın.

Venüs retrosu Terazi’yi iyi mi etkisinde bırakır?

Venüs, burcunuzun gezegen yöneticisi Terazi’dir, bu yüzden gerilemesi sizi yavaşlamak ve kış uykusuna yatmak şeklinde hissettirebilir. İlişkilerde kendinizi güvende, istikrarlı ve duygusal olarak güvende hissettiren şeylerle temas oluşturmak için bu iç gözlem periyodunu kullanın. Enerjinizi uçarı hissettiren kaçamaklar yerine rahat hissettiren taahhütlere harcamak istiyorsunuz – bu yüzden antak kalma bozanlarınız mevzusunda net olun ve mukaddes iç dünyanıza kimlerin girmesine izin vermek istediğinize karar verin.

Venüs retrosu Akrep’i iyi mi etkileyecek?

Venüs retroları, dikkatimizi ilişkilerdeki derin mevzulara çekebilir, sadece bununla beraber geçmiş kaçamakları yeniden gözden geçirmek ve ilişkilerimizin iyi mi çalıştığını tekrardan değerlendirmek için garip bir süre olabilir. Kendinizi, radarınızdan düşen eski bir Tinder eşleşmesiyle tekrardan flört ederken yada hatta kapanmak isteyen eski bir sevgiliyle tekrardan bağlantı kurarken bulabilirsiniz. Herhangi bir ciddi taahhütte bulunmaktan caymak isteyebilirsiniz, sadece duygusal değerleriniz aleyhinde bol miktarda dürüst konuşmalar yapın ve sizi nereye götürdüğünü görün.

Venüs retrosu Yay burcunu iyi mi etkileyecek?

Bu Venüs retrosu tamamen buğdayı samandan, Yay burcundan ayırmakla ilgilidir. Kıymetli zamanınıza, paranıza ve kaynaklarınıza kim ve ne kıymet? Öz kıymet duygunuzla temasa geçmek ve sizin için hakkaten mühim olan ilişkilerin ve yatırımların ne işe yaradığını idrak etmek için birazcık süre ayırın. Bir şey bir tahliye yada zorlanma şeklinde hissediyorsa, geri adım atmanın ve onsuz iyi mi daha iyi olabileceğinizi düşünmenin zamanı geldi.

Venüs retrosu Oğlak burcunu iyi mi etkileyecek?

Önümüzdeki altı hafta süresince burcunuzda geri giden Venüs ile Oğlak, imajınızı tekrardan değerlendirdiğinizi ve kendinizi yepyeni zevklere açtığınızı görebilir. Tarzınız ve kişilik duygunuz gelişiyor, bu yüzden gardırobunuzu gözden geçirmenin ve gardırobunuza yepyeni gözlerle bakmanın tam zamanı. Size doğru geliyor mu ve onların görmesini istediğiniz şeyi dünyaya yansıtıyor mu? Şimdi, ilişkilerinizi ve finansal yükümlülüklerinizi gözden geçirin ve kendinize aynı soruları problem. İster işiniz, ister eşiniz yada sırtınızdaki kazak olsun, etrafınızı kim olduğunuzu ve kim olmak istediğinizi yansıtan enerjiyle kuşatmalısınız.

Venüs retrosu Kova burcunu iyi mi etkisinde bırakır?

Entelektüel bir hava işareti olarak, ilişkilerde zihinsel bir bağlantıya haiz olmak oldukça önemlidir. Peki ya aşkın daha mistik bileşenleri? Bu gerileme sizden hayatınıza ve ortaklıklarınıza tinsel kıymeti neyin kattığını düşünmenizi istiyor. İlişkiler aleyhinde bir perspektif sunabileceğinden, yalnız dönemin sizin için extra anlamlı bulunduğunu görebilirsiniz – bu yüzden içe dönük olmak ve bilincinizin yüzeyine kadar yükselen korkuları ve fantezileri keşfetmek için bu fırsattan yararlanın.

Venüs retrosu Balıkları iyi mi etkileyecek?

Balıklar çevrenizde benzer düşünen insanlardan oluşan bir topluluğa haiz olmak oldukça değerlidir. Ve bu Venüs retrosu esnasında, topluluğun sizin için ne anlama geldiğini yepyeni bir halde keşfedeceksiniz. Toplumsal hayatınızdaki dinamiklerin değiştiğini ve mevcut dost grubunuzun kim olduğunuzla hala uyumlu olup olmadığını tekrardan değerlendirdiğinizi fark edebilirsiniz. Akıntıya doğru süzülmekten ve size ilinti duygusu hissettiren öteki insanları, bölgeleri ve durumları keşfetmekten korkmayın. 

Gökler rehberiniz yolunuz ışık olsun…”Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *