Dr. Astrolog Şenay Devi isyan etti! İşte sebebi…

İşte Dr. Astrolog Şenay Devi’nin açıklamaları:

Günümüzde halen pek oldukca meslek alanında çırak olmadan ustalığa soyunan oldukca sayıda insan var.  Koskoca gökyüzünü 12 burçtan ibaret sayılmasına niçin olup astrolojiyi gel geç bir sistem benzer biçimde benimsetmeye yol açan astronomi astroloji ve matematikten nasibini almamış burç yorumcuları!

Tanrı hepinizin iyiliğinizi versin! Evde kendi başınıza astroloji kitapları okuyarak kurs bitirerek astrolog olamazsınız. Ben birun soyunda müneccimbaşı astrolog olan bir astrolog olarak eğitimimi alarak Astrolog oldum. Halen de ve Yüce rabbim izin verdikçe eğitimlere devam ederek gökyüzüne rehberlik etmeye devam edeceğim. Eğitimsiz olmaz!

Dünyada aynı burca mensup milyonlarca insan var. Bu insanların aynı kaderi yaşamaları aynı davranış ve seçimlerde bulunmaları mümkün değildir!

Her ruh hususi ve değerlidir!

Yaratılmış her insanoğlunun doğum haritası Gezegen yerleşimleri doğum yeri saati koordinatlarına nazaran farklıdır. Aynı parmak izlerimizin bir diğerimizden değişik olduğu benzer biçimde! Hatta tek yumurta ikizlerinin Bile doğum haritaları birbirlerinin aynısı değildir!  4 dakikalık fark ikiz evlatların haritalarının birbirinin aynısı olmasına izin vermez.  Gezegenlerin yerleşimi değişmiş olur dereceleri ilerler ve değişik anlamlar kazanır ve kişilere de değişik özellikler verir.

Astrolojik yorumlardan doğduğumuz ondalığa nazaran güneş burcumuzun genel bilgilerinden faydalanırız.

Kişisel doğum haritamızda da 12 ev vardır her ev yaşamsal bir alanla ilişkilidir. 10 gezegen 12 burç ve öteki astronomik faktörler doğum haritamızı oluşturur. Bizlerin fizyolojik özelliklerimizi yükselen burcumuz kişiliğini güneş burcumuz duygularımızı ortaya koyma şeklimizi ay burcumuz ve doğal olarak öteki gezegenler de temsil ettiklerine nazaran kabiliyetlerimizi zayıflıklarımızı hastalık potansiyelimizi maddi içsel kazanımlarımızı cinsel kimliğimizi ilişkilerimizi kısacası yaşamın içinde mevcud her şeyin yaşamlarımızda ki ipuçlarını verir. Yol gösterici bir pusula gibidir pin kodlarımızı çözmemiş yaşam yolculuğumuzda kendimizi tanımamız potansiyelimizi fark etmemiz için.

Doğum haritası analizi astronomi ve astrolojinin bileşkesidir.  Kişiye özelden 1.&1.5 saatlik bir emek verme ile kişiye özeldir. Yüce orta yorumlanamaz!Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *