Dr. Astrolog Şenay Devi yorumladı! Gökyüzünde sizin gerçeğiniz ne?

İşte Dr. Astrolog Şenay Devi’nin “Gökyüzünde bugün sizin gerçeğiniz ne?” sorusuna yorumu:

Büyük ve etkili bir Yepyeni Ay ve Güneş Tutulması enerjisi sizi gerçeklerle yüzleşmeye zorlayacağından bu haftanın kilit sorusu bu.

Biz konuşurken, yoğunluk senenin ilk Güneş Tutulması beklentisiyle artıyor. Perşembe günü, İkizler burcundaki süper Yepyeni Ay, Güneş Tutulması ile uyanış en sarsıcı hali ile yeryüzüne yansıyacak!

Gerçeğimize seyahat başlıyor!

Bunu size söylenen ‘gerçekleri’ sorgulamak için toplu bir uyandırma çağrısı olarak alın . Ve kendinize söylediğiniz gerçekleri Ortaya koyun her mevzuda…

Kişisel gerçeğinizi düşünmenin zamanı geldi. Kişisel hikayenizi, ruhunuzun gerçek amacı ile uyumlu hale getirmek için değiştirmeniz gerekebilir.

Yepyeni Ay’ın Merkür R Durağan Konumu ile kavuşumu ve Neptün ile kare açı yapmasıyla beraber drama yoğunlaşıyor.

Yaşanacak bir drama olduğunda, Mars devrede kendimize acımak yerine şifalanmak sevmek yarım olanı tamamlamak mümkün. Bundan dolayı, BİR gün sonrasında da yakıcı Aslan burcunda ilerlemesi şaşırtıcı değil.

Her neyse ki, Cuma bununla birlikte süper kuvvetli bir 1111 günüdür ve hafta sonu bizleri gerçeğimize ulaştıracak hislerle doğru adımlar atarak kazanmamızı sağlayacak! Harekete geçin sevin kazanın başarın!

Bazı sıkıntılı fakat tamamen dönüşümsel zamanlara hazır mısınız?

Yapabilirsiniz, Kendinize İnanın!Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *