Dr. Astrolog Şenay Devi yorumladı! Mayıs ayında astrolojik olarak bizleri neler bekliyor?

İşte Dr. Astrolog Şenay Devi’nin astrolojik olarak Mayıs ayı yorumu:

Mayıs ayı sema enerjileri yepyeni bir aya giriyoruz ve bu yepyeni bir başlangıçlara işaret ediyor.

Mayıs ayı kodu 1  sıfırlanıp yenilenme döngüsü.

BİR:

Bir sayısı simgesel olarak her insanın ilk defada söyleyebileceği benzer biçimde tek olanı, mutlak olanı sembolize etmektedir. 

İslam’da bir olan, tek olan Tanrı’tır. Tanrı sözcüğünün ilk harfi olan elif 1 şeklindedir ve ebcet hesabındaki kıymeti 1’dir. 

Bir sayısının bir başka özelliği de kendinden ilkin başka sayı gelmemesidir. Kendinden ilkin gelen sıfır hiçliği sembolize eder. Bir ise hiçliği takip eder ve öteki sayılar ondan türer. Burada Bir’in yaratılıcılık işlevi de ortaya çıkar. Tarot destesindeki bir numaralı kart olan Büyücü de başlangıç ve yaratılış anlamındadır.

Bu bağlamda Yunan alfabesindeki alfa (a) da başlangıcı temsil eder. İbrani alfabesindeki alef ise başlangıç olduğu benzer biçimde, bir inanışa bakılırsa öteki tüm harfler ondan türer.

Bir sembolizmi üretkenlikte de ortaya çıkmaktadır. Ataerkil toplumlarda üreme sembolü olan fallus da 1 şeklinde sembolize edilir. 

Bazı yazarlar bakılırsa 1 ayakta duran insanı da sembolize etmektedir. Bir için başka sembol açıklamaları da vardır. Güneş de bir tanedir ve bu yüzden Mutlak Bir’in sembolü olarak Güneş de kullanılmıştır. 

Bu, tekrardan hizalamak, yenilemek ve tekrardan başlatmak için 1 Ocak’tan beri haiz olduğunuz en iyi talih pek çoğumuz için doğal olarak farkına varabilme cesaretini ortaya koyabildiğimiz takdirde. 

Fakat oraya varmadan ilkin, duygusal olarak yüklü bazı enerjilerin içinden geçmeniz gerekecek.

Nisan ayının son günlerinde, 9 kodunun titreşimleri ile her şeyin naturel olarak sona erdiğine dair kuvvetli bir his hissedeceksiniz.

İşte bir ipucu:

Bu duygunun peşinden gidin.

Artık size hizmet etmeyenleri özgür bırakmanın zamanı geldi, böylece listeyi temizleyebilir özgürleşebilirsiniz, bu sıkıntılı günlerde bunun için çabalamalısınız. 

Gereksiz sizi yoran her şeyi sizi engellemiş olan tesir ve kişileri ardınızda bırakmanız yepyeni numerolojik döngüye girerken dirimsel ehemmiyet taşıyor başka bir yol yok güzel olanı kucaklayabilmek için. 

Her neyse ki, gerçekleşen süper ay ile evren bizlere ihtiyacımız olan bütün araçları sağlıyor.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *