Dr. Astrolog Şenay Devi yorumladı! Terazi Yepyeni Ay’ının burçlara tesiri neler?

İşte Dr. Astrolog Şenay Devi’nin dikkat çeken açıklamaları:

Ekim, kozmik değişimler ayıdır ve bu Yepyeni Ay, ay süresince deneyimleyeceğimiz şeylerin çoğunu başlatmaya destek olacak sema enerjileri ile karşı karşıyayız. 6 Ekim 2021’deki bu Yepyeni Ay zamanında, Terazi’de dört kozmik bedenimiz var, bir stelyum bizleri karşılıyor ve hava elementini kuvvetli bir halde farkındalığına eriştirecek bizleri. Hava unsuru, düşünme süreçlerimizi yönetir ve esin verici fikirler ve şeyler aleyhinde yepyeni düşünme yolları için yepyeni bir perspektif kazanabiliriz.   Kuvvetli hava elementi hem de değişiklik rüzgarlarını da harekete geçirerek zihnimizi yepyeni olasılıklara yada fırsatlara açmamıza rehberlik edecek.

Terazi’deki bu kozmik gezegenler dizisi Güneş, Ay, Merkür ve Mars’ı ihtiva eder. Hepsi Terazi burcunda oturduğundan, bu, üstünde çalışacağımız kuvvetli bir tema olacak. Terazi enerjisi tamamen dengeyi bulmak, orta yolu aramak ve vakaları her iki taraftan da görmekle ilgilidir. Terazi, her insanın payına düşeni aldığını hissetmesi için teraziyi dengeleyebilme kabiliyetine haizdir. Sadece daha derin seviyelerde, Terazi enerjisi ortaklaşa iş ile ilgilidir. Başkalarıyla, doğayla ve bütün yaşamla uyum içinde çalışmakla ilgilidir. Hem birliği hem de dualiteyi görmek ve bu alandan yaşamı yaşamakla ilgilidir. Terazi enerjisi kuvvetli olduğunda, ödün verme yada kim bilir sevdiklerimizin lehine olabilmeleri için ölçekleri eğme ihtiyacını hissetme eğilimi vardır.

Bu kimi zaman iyi olsa da, kişilik duygumuzu gözden kaçırmaya ve başkaları uğruna oldukça fazla ödün vermeye dikkat etmeliyiz. İnsanları memnun etme eğilimleriniz var ise yada kendinizi devamlı olarak çubuğun sonuna geliyormuş şeklinde hissediyorsanız, bu Yepyeni Ay, gücünüzü geri kazanmak ve kendi hayatınızdaki dengeleri dengelemek için uyanma çağrınız olabilir. İyi değerlendirin! Mars bu Dolunayda bilhassa aktiftir. Mars tamamen fiil, enerji, itimat ve arzuladığımız şeyin peşinden gitmekle ilgilidir. Varlığı son aşama motive edici olabilir ve atılımlar yapmak için korkularımızı aşmamıza destek olabilir.

Mars ek olarak duygularımızı harekete geçirebilir ve yükseltebilir, bundan dolayı hayatımızın herhangi bir alanında oldukça fazla şey verdiğimizi hissediyorsak, Ekim Yepyeni Ay’ı altında bu duyguların tetiklendiğini hissedebiliriz. Yepyeni Aylar devamlı değişim yapmak ve yepyeni alışkanlıklar için zemin hazırlamak için mükemmel bir zamandır, bundan dolayı hayatınızda artık çalışmayan şeyler var ise, bu, bazı değişimler yapmak ve hayatınıza daha çok denge getirmek için muhteşem bir süre olacaktır. Nereden oldukça fazla veriyorsunuz yada alıyorsunuz? Daha çok denge ve uyum yaratmak için bu dinamiği iyi mi değiştirebilirsiniz?

Kararlarınızda yürekli ve yürekli olmak için Mars’ın itici enerjisini kullanın. Almayı hak ettiğinizi ve almaya layık olduğunuzu ve gerektiğinde verecek dayanıklılığa ve enerjiye haiz olduğunuzu bilin. Bu Evrende sınırsız, sınırsız sevgi vardır, bu yüzden bilin ki eşit olarak almak ve vermek de sizindir. Şu sıralar Kova burcunda geri harekette olan Jüpiter de bu Yepyeni Ay’da oldukça etken. Jüpiter bolluk gezegenidir. Enerjisi bizlere bolca bir dünyada yaşadığımızı ve terazi dengedeyken devamlı etrafta dolaşacak kadar şey bulunduğunu hatırlatabilir. Bu dünyada pek oldukça adaletsizlik ve dengesizlik var, sadece kendi kalbimizden başlayabilir ve içeriden bir denge duygusu yaratmanın yollarını bulabiliriz.

Hayatınızda bolluk enerjisinin noksan bulunduğunu düşünüyorsanız, zihniyetinizi şükür ile yerine değiştirip değiştiremeyeceğinize bakın. Yolunuza çıkan herhangi bir zorlukta gümüş astarı aramaya kendinizi zorlayabilecek misiniz bir bakın. Ve eğer hayatınızda extra eli bol bir bolluk geldiğini hissediyorsanız, kaynaklarınızın bir kısmını başkalarıyla, hatta Toprak Ana ile vermenin ve paylaşmanın yollarını düşünüp düşünemeyeceğinize bakın. Ekim Yepyeni Ayı, bollukla bağlantı oluşturmak, ona layık olduğunuzu bilmek, onu almak, kendinizi onunla doldurmak ve sonrasında onu akıcı ve dengede tutmak için dolaşmak için mükemmel bir zamandır. Terazi Yepyeni Ay ile aynı günde, Plüton Nisan ayından bu yana geri hareket ettikten sonrasında direkt yön değiştiriyor.

Bir gezegenin yön verdiği gün, bir güç günü olarak kabul edilir ve Yepyeni Ay’a denk geldiği için, bu hem de fark ettiğimiz ve hissettiğimiz bir tema olabilir. Plüton tekrardan doğuş ve dönüşüm gezegenidir. Kimi zaman derin ve uzun soluklu sonlar getirebilir, sadece bu yalnız, gidenleri alıp yepyeni bir şeye tekrardan doğurabilmemiz içindir. Plüton son birkaç aydır geri harekette olduğundan, Ekim 2020 ile Nisan 2021 arasındaki süre dilimine bakmamız için çağrı ediliyoruz. Bu süre diliminden beri neleri kaybettiniz ve neleri tekrardan doğurdunuz? Iyi mi dönüştün?

Plüton oldukça süptil bir enerjidir, sadece Yepyeni Ay’ın aktive edilmiş güçleri ile, bu hem de kendi hayatınızdaki dönüşümleri yansıtmak ve meydana gelen ölümleri yada tekrardan doğuşları onurlandırmak için iyi bir fırsat olacaktır. Ekim yoğun bir ay ve görünüşe nazaran bu Yepyeni Ay bunun bir yansıması. Çalışmak ve zevk almak için birçok enerji var, fakat sonunda bu yepyeni ay döngüsü, fırsatlar, bolluk ve denge yaratma döngüsüdür. Sizin için çalışmasını sağlayın!

Gökler rehberiniz yolunuz ışık olsun…Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *