Duqqan’da konserler devam ediyor – Magazin Mahallesi Müzik

Duqqan Sahne’ işletmecisi Gökhan Reis daha öncede Türkiye’nin yıldızlarını Duqqan’da buluşturacaklarını dile getirmişti ve arka arkaya Türkiye’nin önde gelen yıldızlarıyla birlikte konser serine devam ediyor.

Sahnesinde Karadenizli tanınmış sanatçı Ekin Uzunlar’ı konuk eden Duqqan, konuklarına unutulmaz bir gece yaşattı.

Meşhur sanatçı Ekin Uzunlar, Duqqan sahnesinde kemence şov yapmış oldu ve dinleyicilerine mükemmel bir kemençe resitali yaşattı. Dinleyicilerden büyük beğeni alan kemençe şov sonrası mekânda alkış tufanı koptu.

Sahneden annesini telefonla arayan sanatçı, annesinin sesini dışarıya da vererek bir söyleşi gerçekleştirmiş oldu. Ekin Uzunlar’ın annesiyle hitabı ve iki tarafın komiklikleri geceye damga vurdu.

Duqqan Sahne ve Gökhan Reis geleneği bozmadı ve gene mekândan bütün konukları gecenin sonunda mutlu göndermeyi başardı.

Gökhan Reis, kendisinin de Karadenizli bulunduğunu, Karadenizli bir hemşerisini bu sahnede görmekten oldukca mutlu bulunduğunu belirtti.

Gökhan Reis, “Ekin kardeşim Karadeniz’den, güzel yöremizden türküler ve güzel ezgilerle sahnemizi, konuklarımızı neşelendirdi, mutlu etti ve harika kemençe şovuyla bizi mest etti. Annesi ile sahnede konuşması ve esprileriyle yüzümüzü güldürdü. Buradan Ekin kardeşimizin annesinin ellerinden de öpüyorum” dedi. İşletmeci Gökhan Reis sözlerine şu şekilde devam etti; “İlerleyen zamanlarda da büyük konserlerimiz, Türkiye’nin önde gelen sanatçılarıyla hız kesmeden devam edecek ve konuklarımıza güzel geceler yaşatmaya devam edeceğiz.”Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *