Duygu Sarı saçlı ile Çağatay Ulusoy aşkı bitti mi?

Ortalama üç senedir beraber olan Çağatay Ulusoy ile Duygu Sarı saçlı‘ın ayrılmış olduğu iddia edildi. Kariyer planlaması sebebiyle kendisi şeklinde güzel oyuncuyla ilişkisini devamlı gözlerden uzak yaşayan Meşhur oyuncunun bu ısrarı, iddiaya gore 33 yaşındaki Sarı saçlı’ı bunalttı.

Takvim’in haberine gore, neredeyse pandemi başından beri aynı evde yaşayan, yaz aylarını da tekneyle Ege’yi dolaşarak geçiren 30 yaşındaki Çağatay, bugüne dek güzel oyuncuyla gazetecilerin karşısına asla birlikte çıkmak istemedi.

Adeta basın mensuplarıyla köşe kapmaca oynayan Meşhur çiftten Duygu Sarı saçlı da bu kaçıştan sıkıldı.

Yepyeni projeleri olan Çağatay Ulusoy‘un “Özel hayatımla gündeme gelmeyeceğim, o yüzden ilişkimiz göz önünde olmasın” ısrarı üstüne güzel oyuncunun evi terk etmiş olduğu iddia ediliyor.

Aşkını devamlı kapalı kapılar ardında yaşayan Duygu Sarı saçlı, Çağatay Ulusoy‘un kendisini değil eski sevgilisi Serenay Sarıkaya‘yı takip etmesine de senelerdir oldukca bozuluyordu.

Israrla Sarı saçlı’ın toplumsal medyadan takip etmeyen yakışıklı oyuncunun, niçin bu şekilde bir hamlede bulunmuş olduğu ise senelerdir fanatikleri tarafınca merak mevzusuydu.  Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *