Ebru Gündeş ile Reza Zarrab boşandı

Meşhur müzisyen Ebru Gündeş, geçtiğimiz ay Bodrum Aile Mahkemesi‘ne 11 senelik eşi Reza Zarrab‘a “evlilik birliğinin temelinden sarsıldığı” sebebi öne sürülerek ayrılma davası açtı. Çiftin, ayrılma davaları ise önceki gün İstanbul’da görüldü.

İlk celsede boşandılar

Özgürlük’te yer edinen habere gore, çiftin çekişmeli başlamış olan davası iddiaya gore ihanet haberleri sebebiyle Reza Zarrab‘ın anlaşmalı boşanmayı kabul etmesiyle ilk celsede sonuçlandı. İstanbul’da görülen duruşmada mahkeme, çiftin boşanmalarına karar verdi.

Kızını babasının yanına götürdü

Çiftin 10 yaşındaki kızı Alara’nın velayeti ise Zarrab’la belirli aralıklarla görüşme şartıyla anne Ebru Gündeş‘e verildi. İddiaya gore Ebru Gündeş, bu kararın peşinden Alara‘yı ABD’nin New York kentinde yaşayan Zarrab’ın yanına götürdü.

Zarrab’ın yanında kalmadı

Gündeş, ayrılma dilekçesinde, New York’a yapmış olduğu son ziyarette kızını Zarrab’ın evine bırakıp bir otelde konakladığını belirtmişti. Sanatçının bu sefer de otelde konaklamayı tercih etmiş olduğu konuşulanlar içinde yer aldı.

Ne olmuştu?

Türk müziğinin kuvvetli seslerinden Ebru Gündeş, 11 senedir evli olduğu Reza Zarrab’a “evlilik birliğinin temelinden sarsıldığı” sebebi öne sürülerek Bodrum Aile Mahkemesi‘nde ayrılma davası açmıştı. Gündeş dilekçede eşinin başka hanımlarla ilişkisi bulunduğunu hatta o kadınlardan birini kendisinin de yakından tanıdığını belirtmişti.

Gündeş’in “Tanıyorum” söylediği kadının Hadise olduğu öne sürülmüştü. Mevzu aleyhinde izahat icra eden Hadise, “Kimse benim namusumu, şerefimi lekeleyemez. Avukatım Hakan Öncel aracılığı ile tüm hukuki yollarla bu mübarek ramazan gününde bana bunu yaşatanlara hesabını soracağım” diyerek yasak aşk iddialarını kati bir üslupla yalanlamıştı.

Bir dönem Hadise ile beraber çalışan Ebru Gündeş ise arkadaşı ve eşi aleyhinde çıkan yasak aşk iddialarına sessiz kalmıştı.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *