Ebru Gündeş ile Reza Zarrab resmen boşandı! O detay dikkat çekti!

Ebru Gündeş ile Reza Zarrab arasındaki ayrılma davası, 22 Nisan’da sonuçlandı. Beykoz 2. Aile Mahkemesi, çiftin boşanmasına hükmetti.

Özgürlük’in haberine nazaran, ayrılma kararının peşinden kızları Alara ile ABD’ye giden Gündeş, geçen hafta Türkiye’ye döndü. Sanatçının dönüşüyle dava sonucu kesinleşti ve çift resmen boşandı.

Evlilik 11 yıl sürdü

Türkiye, Ebru Gündeş’in 11 senelik evliliğini bitirmek için açmış olduğu ayrılma davasını Özgürlük’ten öğrenmişti. Ebru Gündeş, dava dilekçesinde ‘evlilik birliğinin temelinden sarsıldığını’ gerekçe gösterip Reza Zarrab’ın tekrar Türkiye’ye dönmeyeceğini ve başka hanımlarla ilişki yaşadığını öne sürmüştü.

Beykoz 2. Aile Mahkemesi’nde 22 Nisan’da görülen dava sonunda çiftin boşanmasına hükmedildi. Davanın ‘anlaşmalı’ olarak sona erdiği ilk kez 7 Mayıs’ta Özgürlük’te yer aldı. Tek celsede sonuçlanan davada çiftin kızları Alara’nın velayeti Ebru Gündeş’e verildi.

1 ay ABD’de kaldı

Gündeş dava sonrası kızı Alara ile beraber nisan ayının son günlerinde ABD’ye gitti. Bu sürede kızı Alara babası Reza Zarrab’la beraber kaldı. Ortalama 1 ay ABD’de kalan anne-kız, 21 Mayıs Cuma günü Türkiye’ye döndü.

Gündeş’in dönüşüyle çiftin avukatları 24 Mayıs’ta sonucu bildiri ettirdi. Gündeş ve Zarrab’ın birlikteliği resmen bitti.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *