Ebru Yaşar, yılbaşı gecesi Kıbrıs’ı salladı

Yepyeni yıl için geri sayımı hayranlarıyla beraber meydana getiren başarı göstermiş sanatçı Ebru Yaşar, “İyi yıllar diliyorum, hepinizi seviyoruz. İyiki varsınız.  Bizi dinleyen seven evlerine alan herkesi çok çok seviyorum ve teşekkür ediyorum” diyerek 2022’e merhaba dedi.

2021’i değerlendiren Yaşar, “Kendi adıma mutluyum devamlı. Doğal olarak küçücük hastalıkları covidleri geçirdik. Onun haricinde benim için mutlu verimli başarı göstermiş bir yıl olarak geçti. Bu yılı da ödüller ile kapattık.

O yüzden şahsım olarak fazlaca mutluyum. Hayatta en mühim olan şey sıhhat ve refah diyorum, bunu anladık. Onun peşinde her şey olur, her şey hallolur” ifadelerini kullandı.

Yepyeni yıldan beklentilerini de sıralayan Yaşar,”Her şeyden ilkin sıhhat, mutluluk, enerji dolu başarı göstermiş talihli ve güzel şarkılar üretebildiğim bir yıl olsun. İnşallah yepyeni umutlara, yepyeni hayallere kapılarımızı açtık bekliyoruz.

Bir ihtimal sürpriz projeler olabilir bakalım.  Değişik bir alanda sürpriz gelebilir. Şubat ayında olacak. Bu sefer şarkı değil fakat başka bir şey” diyerek hayranlarını meraklandırdı.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *