Ece Erken ile Şafak Mahmutyazıcıoğlu barıştı

Ece Erken’in evli ve iki çocuk babası avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu’yla aşk yaşamış olduğu haberleri uzun süre konuşulmuş ve arkasından da Mahmutyazıcıoğlu eşinden boşanmıştı.

Bir dargın bir barışık ilişkilerine tekrardan talih veren çift, geçtiğimiz haziran ayında Bodrum‘da nikah masasına oturdu. Balayı için başka bir yeri tercih etmeyen aşıklar, yaz süresince da Bodrum’da dinlence yapmış oldu.

Birbirlerini sildiler

Sadece çift aleyhinde ayrılık iddiası ortaya atıldı. Bu dedikoduyu güçlendiren detay da ikilinin Instagram’da birbirlerini takip etmeyi bırakıp, Erken’in eşiyle beraber yer almış olduğu fotoğrafları da kaldırmasıydı. Meşhur sunucu ek olarak, Instagram profilindeki ‘Myazıcıoğlu’ soyadını da sildi. Bu hamlelerden sonrasında çiftin aleyhinde, boşanacağı ileri sürüldü.

Haberler karşısında sessiz kalan Ece Erken, oğlu Eymen’i de alıp tatile çıkarken, Mahmutyazıcıoğlu Instagram hesabını kapattı.

Barışma fotoğrafı

Sadece Meşhur çift aralarındaki buzları eritti. Ece Erken, Şafak Mahmutyazıcıoğlu ve kızları ile oğlu Eymen’in yer almış olduğu bu fotoğrafa ‘nazar boncuğu’ emojisi koyarak, eşiyle barıştığını duyurdu. Meşhur sunucu, ek olarak Instagram profiline ‘Mahmutyazıcıoğlu’ soyadını da ekledi.

Ece Erken Şafak Mahmutyazıcıoğlu

3. kez nikah masasına oturdu

Erken, 2007–2009 yılları aralığında Tuncer Öztarhan, 2014-2015 yılları aralığında ise Serkan Uçar ile evlilik yaşamıştı. Erken’in Uçar ile birlikteliğinden Eymen (6) isminde bir oğlu bulunuyor.

“Evlilikten korkuyorum”

Erken, “Evlenmek istiyor musunuz” sorusuna şu yanıtı vermişti:

“Yok desem de evet desem de yalan olur. Evlilik konusunda kafam çok karışık. İki kere evlenip boşandım. Şimdi ki beraberliğimden de evlilik teklifi aldım. Ama evlilikten korkuyorum. Evlilik konusunda başarılı değilim. Sevgiliyken kapıyı vurup gidiyorsun, öyle bir gücün var ama evliyken yok. Sanki kelepçe takmak gibi geliyor bana. Çok sevdiğin insanla evlenmek çok ayrı bir şeydir eminim. Kapım evliliğe aralık ama tam açık değil.”Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *