Ece Erken, küs olduğu Alişan’a barışma teklif etti

Müzisyen Alişan‘ın kardeşi Selçuk Tektaş‘ın koronavirüse yenik düşmesi, başta Alişan‘ın yakın dostları olmak suretiyle sanat dünyasında büyük üzüntü yarattı.

Bir süredir savaşım etmiş olduğu koronaya yenik düşen 38 yaşındaki Selçuk Tektaş, önceki gün Teşvikiye Camii‘nde düzenlenen cenaze namazına müteakip toprağa verildi.

Alişan’ın küs olduğu Erken’den barışma teklifi

Selçuk Tektaş‘ın vefat haberinin arkasından ağabeyi Alişan’a da başsağlığı mesajları yağdı. Alişan’ı zor gününde yalnız bırakmayan adlardan biri Ece Erken oldu.

Erken, toplumsal medya hesabından yapmış olduğu paylaşımda hem Alişan’a destek verdi, hem de bir süredir küs olmaları sebebiyle barışma teklifinde bulunmuş oldu.

“Eymen yeterince sensiz büyüdü”

Erken, toplumsal medya hesabından Alişan’a barışmayı teklif etti:

“Oldukca üzgünüm. Tanrı rahmet eylesin. Ailesine sabır temenni ediyorum. Bugün benim için fazlaca zor geçti. Durup dururken ağlama krizleri, eski fotoğrafları arama, bakma. Ne kadar konuşmasam da, ki bugün gene dertleştik, konuştuk kardeşim Alişan’la, içimde fazlaca büyük bir boşluk oldu.

Seni fazlaca özledi, ben de

Oğlum Eymen yeterince sensiz büyüdü Alişan. Artık birlikte olma vakti. Biz 20 yıl kardeştik, Tanrı yaşam verirse daha nice seneler devam edecek. Seni fazlaca seviyorum. Kuvvetli olman lazım ve olacaksın. Selçuk da o şekilde isterdi. Eymen seni fazlaca özledi, ben de.”


Alişan, 6 yıl küs kalmış olduğu Demet Akalın‘la bir süre ilkin barışmış, Ece Erken “Barışma şekli beni rahatsız etti” diyerek Meşhur türkücüye küsmüştü.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *