Eda Ece ile Buğrahan Tuncer ayrıldı mı?

Meşhur oyuncu Eda Ece ile Anadolu Efes‘te forma giyen basketbolcu Buğrahan Tuncer, 2019’un haziran ayında aşk yaşamaya başlamıştı. Kargaşa ve bunalımlı birlikteliklerini gözlerden uzak tutmayı yeğleyen çiftin ilişkisi adeta yılan hikayesine döndü.

Üçüncü kez bitti

Habertürk’ten Aytekin Teker’in haberine nazaran, bir dargın bir barışık aşk yaşayan ikilinin tekrardan ayrılmış olduğu konuşuluyor. Daha ilkin “Özel hayatımı sürekli açıklamak, ‘ayrıldım, barıştım, kavga ettim’ demek istemiyorum” ifadelerini kullanan Eda Ece‘nin üçüncü kez ilişkisini noktaladığı ileri sürüldü.

Sevgilisini bıraktı, gazetecilerden firar etti

Geçtiğimiz hafta Yeniköy’de sevgilisiyle yürüyüş yaparken görüntülenen Eda Ece, gazetecileri fark edince paniklemiş ve Buğrahan Tuncer’i yalnız bırakarak, koşar adımlarla olduğu yerden uzaklaşmıştı.

“Alnımızda ne yazıyor bilmiyorum”

Meşhur oyuncu, Buğrahan Tuncer ile evlilik planları olup, olmadığı sorularına, “Aileme bağlı ve aile kurmayı isteyen bir insanım. Böyle şeyler kısmet. Evlenmek ve çocuk yapmak isteyen biriyim. Buğra ile mi kısmet olur, alnımızda ne yazıyor onu bilmiyorum. Şu an için bir hazırlık yok” ifadelerini kullanmıştı.

“Çocuk yapmak isteyen biriyim”

Kalabalık aileyi sevdiğini ifade eden Eda Ece, “Kaç çocuk istersiniz?” sorusuna, “Allah nasip ederse iki-üç çocuk isterim” diye cevap vermişti.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *