Eda Ece, o fotoğrafı niçin sildiğini deklare etti

Pandemi sebebiyle geçtiğimiz yıl yalnız çevrimiçi meydana gelen Contemporary Istanbul‘un 15’incisi, önceki gün sanatseverlerin katılımıyla Lütfü Kırdar Kurultay ve Sergi Sarayı‘nda açıldı. Oyuncu Eda Ece de sergiye basketbolcu sevgilisi Buğrahan Tuncer ile beraber katıldı.

“Oyuncu olmasaydım belki de bu işi yapıyor olurdum”

10 senedir sergiyi ziyarete geldiğini söyleyen Ece, “19 yaşındayken burada çalışmıştım. Psikoloji okurken Dirimart’ta staj yapmıştım, yurtdışı fuarlarına falan gitmiştim. Oyuncu olmasaydım belki de bu işi yapıyor olurdum. O kadar severim ve bilirim. 10 yıldır geliyorum ve hep takip ediyorum” diye konuştu.

Habertürk’ten Tolga Aslan’ın haberine gore, resme meraklı bulunduğunu ifade eden Eda Ece, “Yetenek anlamında çok iyi değilim. Sadece koleksiyoner gibi resim alıyorum. Haluk Akakça, Ebru Uygun… Daha bir sürü kişinin resimleri evimde var” ifadelerini kullandı.

“Kız kıza gidelim’ dedik”

Kısa süre ilkin rol arkadaşları ile beraber çıkmış olduğu tatilden dönen Meşhur oyuncu, “Kızlarla dördüncü sezonun bir tatili olsun istedik. Çünkü geçen sene 11 ay çalıştık. Pandemi önlemleri yüzünden erken çıktık ve hiç durmadan bayağı uzun çalıştık. Herkes çok yorgundu. ‘Kız kıza gidelim’ dedik. Önümüzde 3 ay var. Biraz işlerim var. Onları halledip, yine bir tatil yapacağım. Yer neresi olur bilmiyorum” dedi.

Ece, tatilinden paylaşmış olduğu fotoğraflarla ilgili, “Çok komik anlarımız olduğu için sürekli kayıttaydım. Gazeteci arkadaşlar yorulmasın diye bol bol paylaşım yaptım” şeklinde esprili bir izahat yapmış oldu.

“Buğra beğenmeyince kaldırdım”

Eda Ece, Euroleague şampiyonu Anadolu Efes‘in oyuncusu olan sevgilisi Buğrahan Tuncer’i kutlama etmeyi de dikkatsizlik etmedi. Sevgilisiyle büyük bir gurur duyduğunu dile getiren Meşhur oyuncu, “Buğra’nın verdiği emeği biliyorum. Avrupa Şampiyonu oldular, bu büyük bir başarı. Çok gurur duydum ve sevindim. Mutlu oldum. İnşallah devamı gelir” şeklinde konuştu.

Sevgilisi ile paylaşmış olduğu fotoğrafı hemen sonra kaldıran Ece, bunun sorulması üstüne, “Köln’e almadıkları için gidemedim. Ben de eski bir resmimizi paylaştım. Çok da güzel çıkmamışız. Çözünürlüğü falan da kötüydü. Buğra da, ‘Koya koya bunu mu koydun? Bir süre resmimiz var’ deyince kaldırdım. Çok fazla resim paylaşmıyoruz. ‘Ayrıldı, barıştı’ Magazin haberi oluyoruz. Biz de öyle bir çift değiliz” açıklamasında bulunmuş oldu.

O ünlüleri eleştirdi

Eda Ece, sevgilileriyle toplumsal medyadan fotoğraf paylaşıp, haberleri meydana getirilen ünlülerin sitemde bulunmalarını eleştirdi. Meşhur isim, mevzuyla ilgili, “Sevgilileriyle resim koyup, ‘Basın haber yaptı’ diye kızıyorlar. Sen koyarsan, basın da yapar. ‘Hem resim koyayım, hem haber yapılmasın…’ olmaz” dedi.

“Çocuk yapmak isteyen biriyim”

Buğrahan Tuncer ile evlilik planları olup, olmadığı sorulan Ece, “Aileme bağlı ve aile kurmayı isteyen bir insanım. Böyle şeyler kısmet. Evlenmek ve çocuk yapmak isteyen biriyim. Buğra ile mi kısmet olur, alnımızda ne yazıyor onu bilmiyorum. Şu an için bir hazırlık yok” ifadelerini kullandı.

Kalabalık aileyi sevdiğini ifade eden Eda Ece, “Kaç çocuk istersiniz?” sorusuna, “Allah nasip ederse iki-üç çocuk isterim” diye cevap verdi.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *