Elçin Sangu ağır sözler söyledi! ‘İnşallah sektörden silinirler’

‘O şekilde Bir Geçer Vakit ki’, ‘Kurt Seyit ve Şura’ ve ‘Kiralık Aşk’ benzer biçimde dizilerde canlandırdığı rollerle tanınan Elçin Sangu, ‘İbrahim Selim ile Bu Gece’ programına konuk oldu. Sangu, hususi ve iş hayatıyla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulunmuş oldu.

“Sektörden silinirler inşallah”

Sangu, “Yolda yürürken karşıma çıksa yolumu değiştiririm dediğin Ünlü var mı?” sorusuna, “Sokakta görsem yolumu değiştireceğim çok insan var. ‘Allah belasını versin, sektörden silinir inşallah. Bu niye böyle paralar kazanıyor’ dediğim ünlüler de var.” yanıtını verdi.

“Kiralık Aşk’ı 2 kez reddettim”

Kiralık Aşk‘ dizisiyle kariyerinde büyük çıkış yakalayan oyuncu, “Dizinin başarılı olacağını önceden hissettin mi?” sorusunu şöyleki cevapladı:

Kiralık Aşk‘ı ben iki kez reddettim. Ümmü Burhan (yapımcı) ikna etmeseydi ben şu an yoktum yani, öyle söyleyeyim. Ümmü Hanım bana ‘Kızım ne kaybedeceksin? Senin çok çocuksu bir enerjin var. Bunu ekranda kimse görmedi. Nereye kadar dram? Bunu dene en azından. En fazla romantik komedi denemiş olursun’ dedi. Ben öyle girdim o işe.”

“Sahte hesabım yok”

Toplumsal medyada düzmece bir hesabı olmadığını söyleyen Sangu, “Olmayacak birini stalk’larken yanlışlıkla like’layıp ardından like’ı geri çektin mi?” sorusunu ise, “Ben genelde birini stalk’lamıyorum. Böyle sahte bir hesabım da yok. Zten sayfamı da kendim yönetiyorum.” şeklinde yanıtladı.

“İnatçılığım zarar veriyor”

Oldukca inatçı bulunduğunu söyleyen Sangu, bu hususi durumunun kendisine zarar verdiğini belirtti. Meşhur oyuncu, “Ben çerkezim inatçılığı genimden atamıyorum.” dedi.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *