Elçin Sangu’nun yepyeni otomobilinin fiyatı dudak uçuklattı

Mekanda ortalama dört saat oturan Elçin Sangu, çıkışta kendisini bekleyen basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Milliyet’te yer edinen habere bakılırsa, neler yaptığını soran muhabirlere Sangu, “Tiyatro provası var, şu an onunla ilgileniyorum. Tamamen yeni bir oyun olacak, onun heyecanı var, bakalım pandemi koşullarında ne kadar gidecek hep beraber göreceğiz” dedi.


Sangu, geçtiğimiz haftalarda ‘İbrahim Selim ile Bu Gece‘ programında sarf etmiş olduğu, “Sokakta görsem yolumu değiştireceğim çok insan var. Allah belasını versin, sektörden silinir inşallah. Bu niye böyle paralar kazanıyor’ dediğim ünlüler de var” açıklamalarının sorulması üstüne konuştu.         

Oyuncu, “Hepimizin yok mu böyle düşünceleri. Yani insani değerleri olmayan, gayet de içimin rahat ettiği sonuna kadar savunduğum bir açıklamam bu benim. Sette karşılaştığım tipler, isim tabii ki vermeyeceğim” dedi.         

“Sorun çıkartan insanla çalışmam”

Muhabirlerin “Peki tekrardan bir projede yer alır mısınız bunlarla?” sorusuna ise, “Prensiplerim gereği asla çalışmam. Sorun çıkartan insan ile çalışmam” diyerek aracına bindi.

2 milyon TL!

Yepyeni bir otomobil almış olduğu gözlenen Meşhur oyuncunun tercihi, son dönemde birçok ünlüde görülen hibrit model bir otomobil oldu. Söz mevzusu arabanın değerinin ise ortalama 2 milyon TL olduğu öğrenildi.


“Arkadaşım yine yaptı”

Güzel oyuncu, rol almış olduğu dizinin final yapmasıyla sarı saçlarını yeniden kızıla boyatmıştı. Yepyeni imajını Instagram hesabından paylaşan Sangu, “Arkadaşım yine yaptı” notunu düşmüştü. Takip edenleri tarafınca fazlaca sevilen kızıl saçlarına dönmesiyle toplumsal medyada gündem olan yıldıza, “Rol için bile olsa kızıldan sakın vazgeçme” şeklinde yorumlar yapılmıştı.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *