Enis Arıkan’dan vaka Hazal itirafı! ‘İlk tanıştığımızda…’

İbrahim Selim ile Bu Gece‘ programının yepyeni sürem ilk konuğu Enis Arıkan oldu. 38 yaşındaki Arıkan, samimi itirafları ve keyifli tavrıyla geceye damga vurdu.

Korona olmuştu

Geçtiğimiz aylarda yakın arkadaşı Ezgi Mola şeklinde koronavirüse yakalanan Enis Arıkan, süreci şu sözlerle söyledi:

“Nasıl öpüyorum Ezgi’yi”

“Ezgi’yi bir aydır görmüyordum, iyi mi da özlemişim. Aradım, ‘buluşalım’ diye plan yaptık. Bir aydır görüşmemenin de verdiği özlemle iyi mi öpüyorum Ezgi’yi, doyamıyorum öpmelere, tükürüklere boğdum resmen. Ezgi, o görüşmemizde; “Canım bak biz şanslı insanlarız, etrafımızdaki herkes korona oldu bir tek biz ikimiz olmadık” dedi.

“Aramam lazım ama korkuyorum”

Ertesi gün ateşler içinde uyandım, Ezgi’yi aramam lazım fakat korkuyorum da. Kontrol sonucunu aldıktan sonrasında Ezgi’ye söylediğimde telefonda bana ‘Beni niçin öptü o denli dün akşam’ diye bağırıyordu.”

Seneler sonrasında aynı sette

Gelecek aylarda gösterime girmeye hazırlanan ve başrollerini Hazal Kaya ile paylaşmış olduğu beyaz perde filmi ‘Benden Ne Olur?’ için oldukça heyecanlı bulunduğunu belirten oyuncu, “Tanıdığın insanlarla çalışmak hem çok keyifli hem de çok rahat hissettiren bir şey” dedi.

Hazal Kaya izahı

Arıkan, sözlerine “Hazal ile oynarken ‘kötü mü oynadım?’ diye gerilmiyorum. Karşımdaki Hazal sonuçta, ‘kötüysem de o an kötüyümdür ne olacak?’ diye düşünüyorum” diye devam etti.

Hazal Kaya ile oynadığı ilk yapımdan bahseden Enis Arıkan, “Hazal’la uzun zamandır aynı projede yer almadık. Çok eskiden bir dizide beraber çalışmıştık. Hazal o zaman lisedeydi daha, annesi bana emanet ederdi” dedi.

Oyuncu, yakın arkadaşı için “Lise formasını çıkarır sete girerdi. Oldukça bebekti fakat bir taraftan da Kahtalı Mıçe şeklinde dolanırdı Bölme’de. Tekrardan onunla sette olmak oldukca eğlenceliydi” ifadelerini kullandı.

Genco’da oynadılar

İkili 2007-2008 yılları aralığında Kanal D ekranlarında seyirci karşısına çıkan ‘Genco’ adlı dizide beraber rol almıştı. Kaya dizide ‘Özge’ rolünü oynarken; Arıkan ‘Cüneyt’ karakterine yaşam vermişti.

“Şarkıcı olmak benim neyime”

Enis Arıkan, “Şarkı söylemeyi düşünüyor musun ya da şarkıcı olmak ister misin?” sorusu üstüne, “Şarkıcılara bayılıyorum ama şarkıcı olmak benim neyime. Sadece bir kere şarkı yapmak istedim. Yapıp Youtube’a koyacaktım” dedi.

Oyuncu, sözlerine; “Youtube şarkıcısı olacaktım kendimce fakat menajerime bunu söylediğimde bana bir tek ‘Ne vakit ki ben ölürüm sadece o vakit sen şarkı söyleyebilirsin’ dedi. Korkuyorum menajerimden oldukca” diye devam etti.

Günlük sorusuna verdiği cevap güldürdü

Başarı göstermiş oyuncu, “Sevgilinin günlüğünü okur musun?” sorusuna, “Doğal ki okurum. Okumayan da olmamalı bence. Asla unutmuyorum çocukken ablamın günlüğünü bulmuştum. İlk sayfasına ‘Bu günlüğü okuyan şöyleki olsun bu şekilde olsun’ minvalinde uzun bir şeyler yazmış, o sayfayı okudum iyi mi korktum, iyi mi korktum, ‘ben bunu okumamalıyım’ dedim” dedi ve ekledi:

Sonrasında parmağımı yalayıp öteki sayfalara geçtim, o günlüğü hatmettim resmen. İşin bir öteki gülünç tarafı sonrasında kendime günlük aldım ve ablamın yazdıklarının aynısını günlüğümün ilk sayfasına yazdım”Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *