Erkan Kolçak Köstendil’in hamile eşi Cansu Tosun’dan yepyeni fotoğraf!

Çukur dizisinde canlandırdığı Vartolu karakteriyle geniş kitlelere ulaşan oyuncu Erkan Kolçak Köstendil’in, kendisi benzer biçimde oyuncu olan hamile eşi Cansu Tosun, toplumsal medyada paylaştı.

Sekiz aylık hamile olan oyuncu Cansu Tosun, doğuma azca bir süre kala toplumsal medyadan yepyeni görüntüsünü paylaştı. Kilo almış görüntüsüyle dikkat çeken Tosun, ortalama bir ay sonrasında bir adam çocuk dünyaya getirecek.

Meşhur oyuncu Erkan Kolçak  Köstendil, meslektaşı Bülent Şakrak’ın öz yeğeni. Dayısı Bülent Şakrak ve yengesi Ceyda Düvenci ile sıkça zaman geçirmeye çalışan Köstendil, kuzeni olan minik Ali’yi de oldukça seviyor.

Köstendil, Şakrak çiftinin evladı olan Ali ile çekilmiş olduğu bir fotoğrafı toplumsal medyadan paylaştı. Oyuncu, kısa sürede baba olmaya hazırlanıyor.

İŞTE O FOTOĞRAF;

HOLLANDA’DAN EV ALDI

Kısa sürede evlatlarını kucaklarına almaya hazırlanan Erkan Kolçak Köstendil ve Cansu Tosun, evlatları için bir karar aldı. Türkiye’de doğum yapmak isteyen Tosun, eşi ile birlikte Hollanda’dan 3.5 milyon TL’ye bir ev almaya karar verdi. Çiftin evi alma sebepleri, çocuklarını hem Türkiye hem de Hollanda’da büyümesini istemeleri.

İSMİ MARSEL OLACAK

Tam 1.5 yıl ilkin evlenen oyuncular Erkan Kolçak Köstendil ile Cansu Tosun, bebek luğu yaşıyorlar. Cansu Tosun’un, 3.5 aylık hamile olduğu öğrenildi. Çift çocuklarına, Marsel adını koyacak. Cansu Tosun herhangi bir projede yer almazken, Kolçak Köstendil 3 sezondur Çukur dizisinde rol alıyor.

Bebek haberini şimdilik yalnızca aileleriyle ve yakın çevreleriyle paylaşan çiftin, oldukça heyecanlı ve mutlu oldukları belirtiliyor.

Gundemtube.com haber platformu ile güncel ve yeniliklerden haberdar ol! Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *