ERKEN BAŞLIYOR | Murat Ceylan’dan Survivor İle İlgili Açıklamalar. . ► .
., .

Survivor sunucusu Murat Ceylan Nişantaşı’nda bir kız arkadaşıyla beraber görüntülendi. Trafikte olan Ceylan, MedyaCini.net mikrofonuna samimi açıklamalarda bulunmuş oldu.

Kameraları karşısında görünce şaşıran meşhur sunucu, tarafındaki kişisinin arkadaşı bulunduğunu söylemiş oldu. Muhabirlerin, ‘Her zaman arkadaşım diyorsunuz ama…’ demesi üstüne Ceylan, “Bir insanın bu kadar seri sevgilisi olabilir m? Ben böyle bir insan olabilir miyim?” şeklinde konuştu. Gazetecilerle şakalaşan sunucu, “Sizin yüzünüzden böyle bir insan olacağım” diye de ekledi.

Arka arkaya klipler çekeceğini söyleyen Murat Ceylan, “Bu sezon Survivor erken başlayacak. Yeni sezona gidene kadar hızla hazırlanıyorum. İki tane farklı albüm çıkartacağım, klipleri çekeceğim, diyetteyim. Zaten sonra da yolcudur Abbas…” dedi.

Danla Biliç’in doğum günü kutlaması sebebiyle eski Survivor şampiyonu Cemal Can Canseven’in de yakınlarda olduğu söylenince Murat Ceylan, “Yemin ederim bilmiyorum. Ben Burada oturuyorum” şeklinde yanıt verdi.

. ► https://www.MedyaCini.net/
. ► https://www.feysbuk.com/medyacini/
. ► .
. ► .

.
Magazin ► .
Hususi Röportaj ► .
Gündem ► .
Sıhhat ve Rejim► .
Moda ► .

Magazin hayatına dair son dakika detayları, hiçbir yerde olmayan görüntüler, gündeme damga vuracak hususi röportajlar ve ünlülerin hayatına dair bütün bilmek istedikleriniz Magazin Burada’da!

#MuratCeylan #Survivor #Magazin

source
#ERKEN #BAŞLIYOR #Murat #Ceylandan #Survivor #İle #İlgili #Açıklamalar

4 Comments
  1. T.C Nisan 12, 2021 Reply
  2. Eray Çelik Nisan 12, 2021 Reply
  3. Nurgul Barlas Nisan 12, 2021 Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *