EŞİ BENZERİ OLMAYACAK | Sulh Murat Yağcı Nisa Bölükbaşı İçin Kime Meydan Okudu?Sulh Murat Yağcı, yakın arkadaşı Sinan Akçıl’ı en mutlu gününde yalnız bırakmadı. Nikah töreni öncesinde gazetecilerin sorularını yanıtlayan Yağcı, Nisa Bölükbaşı’na edeceği evlenme teklifinin Türkiye’de ve dünyada eşi benzeri olamayacağını dile getirdi.

‘Nisa Bölükbaşı ile evlilik düşünüyor musunuz?’ sorusuna yanıt veren Yağcı, “Evliliğin daha 2 senesi var. Nisa benim için doğru kişi ama onun da bir okul sorunu var. Yarışmada olduğu için kaçırmıştı. Evlilik falan onlar çok ileriye dönük şeyler. Olursa, Nisa ile olur” ifadelerini kullandı.

Sulh Murat Yağcı, Nisa Bölükbaşı’nın sildirmesini istediği dövme aleyhinde ise, “Evlenmeyi düşündüğünüz kişi, bir şeyden rahatsızlık duyuyorsa ve konu her ne olursa olsun dikkate alınmalı. Dövme de sildirilir yani benim için çok büyük sorun değil. Kendi içimizde bir kavgamız yok, dışarısı bizi yoruyor. Bizim ayrılma durumumuzu rüyalarında bile zor görürler” diyerek adeta meydan okudu.

Nisa Bölükbaşı’na İstiklal Caddesi’nde yapmış olduğu evlilik teklifinin yanı sıra köpek taklidi yapmış olduğu video ile gündeme oturan Yağcı, bu mevzuya da açıklık getirdi: “Taş kağıt makas oynayıp oyunu kaybettiğinizde onu siz de yapabilirsiniz sokaktaki bir kişi de yapabilir. Bana denk geldi ben yaptım. Ancak çok farklı bir yere çekildi. Öyle değil ama. Çok fazla negatif yazılması yıpratıyor. Sonuçta bu her şeye evet deme videosu. Sevgilim Fenerbahçe forması giymemi istedi, giydim. Sevdiğim istediği için yapıyorum. Merak etmesinler gerçeği de olacak.”

‘Nisa Bölükbaşı’na gerçek evlenme teklifiniz iyi mi olacak?’ sorusuna da cevap veren Sulh Murat Yağcı, “Gerçeği burada mı olur yurt dışında mı olur bilmiyorum. Türkiye’de ve dünyada eşi benzeri olmayan bir evlenme teklifi edeceğim” şeklinde konuştu.

. . ► .
., .

. ► https://www.MedyaCini.net/
. ► https://www.feysbuk.com/medyacini/
. ► .
. ► .

.
Magazin ► .
Hususi Röportaj ► .
Gündem ► .
Sıhhat ve Rejim► .
Moda ► .

Magazin yaşamına dair son dakika detayları, hiçbir yerde olmayan görüntüler, gündeme damga vuracak hususi röportajlar ve ünlülerin hayatına dair bütün bilmek istedikleriniz Magazin Burada’da!

#BarışMuratYağcı #NisaBölükbaşı #Magazin

source
#EŞİ #BENZERİ #OLMAYACAK #Sulh #Murat #Yağcı #Nisa #Bölükbaşı #İçin #Kime #Meydan #Okudu

2 Comments
  1. Adem Gumus Haziran 11, 2021 Reply
  2. Hayvanların Dostu Haziran 11, 2021 Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *