Eski eşler, torun için bir araya geldi

2009 senesinde dünyaevine giren Sezin Erbil ile Evren Yazgan‘ın kızları Elisa, 2. yaşına bastı. Erbil, kızının doğrum günü için Beylerbeyi‘ndeki bir yalıda sürpriz bir parti organize etti.

Eski eşleri buluşturan kutlama

Erken kutlamaya Mehmet Ali Erbil ile ilk eşi Muhsine Şehnaz Kamiloğlu da katıldı. Sezin Erbil, partide çekilen fotoğrafları toplumsal medya hesabından yayınladı.


“Allah’ım sağlıklı bir hayat nasip etsin”

Torununun fotoğrafını Instagram hesabından gösteren Erbil de gönderisinde, “Seni seviyorum. Her şeyim… Allah’ım sağlıklı, mutlu, bizimle bir hayat nasip etsin.” ifadelerini kullandı.

Üç çocuk babası

Öte taraftan 1980 senesinde Muhsine Şaşmaz Kamiloğlu ile nikah masasına oturan Mehmet Ali Erbil, 1982’de kızı Sezin dünyaya ulaştıktan sonra Kamiloğlu ile yollarını ayırmıştı. Erbil, 1985 senesinde ilk eşiyle ikinci kez evliliğe ilk adımını attı ve gene 1985 senesinde boşanmıştı.

Meşhur güldürmen ondan sonra kendisi benzer biçimde oyuncu olan Nergis Kumbasar ile nikah masasına oturdu. Şovmenin bu ilişkisinden de Yasmin dünyaya geldi.

Mehmet Ali Erbil, peşinden 2001-2003 yılları aralığında Sedef Altıntaş ile beraberlik yaşadı.

Oyuncu, son evliliğini ise Tuğba Coşkun ile gerçekleştirmiş oldu. Erbil’in bu birlikteliğinden de Ali Sadi isminde oğlu dünyaya geldi.

 Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *