ESKİ GÜNLERİMİZE DÖNDÜK I Aslıhan Turan İkinci Çocuğunu Kucağına Alınca Hangi Hayalini Erteledi?. . ► .
., .

Arda Turan’ın eşi Aslıhan Turan geçtiğimiz gün annesiyle beraber Nişantaşı’nda görüntülendi. Bir mutfak gereçleri mağazasına giren Turan, çıkışta gazetecilerle kısa bir söyleşi gerçekleştirmiş oldu.

Mutfak gereçleri satan mağazaya giden Aslıhan Turan, bu alışverişin açmayı düşündüğü restoranla ilgili olup olmadığı sorulduğunda “Hayır ben evle ilgili alışverişe çıktım. Ona biraz daha var tahminen. Şimdi yeni bebek var, Hamza var… O benim ileride, ama bayağı bir ileride düşündüğüm bir şey. Kardeşimle düşündüğüm bir proje o. Ama daha hiçbir çalışma yapılmadı onunla ilgili. Sadece ileriye dönük bir plan ya da hayal.” şeklinde yanıt verdi.

Geçtiğimiz Haziran ayında ikinci çocuğunu kucağına alan Turan çifti, çocuklarına Asil Aslan adını vermişti. İkinci kez anne olmanın iyi mi bir duygu bulunduğunu özetleyen Aslıhan Turan şu ifadeleri kullandı: “Her şey çok güzel gidiyor ve çok heyecanlıyız. İkinci çocuğun da bambaşka bir şeyi varmış. Eski günlere, Hamza’nın ilk günlerine geri döndük. Normalde hep yanımdalar ama şimdi uyku saatleri. Ben de hemen bir işimi halletmeye geldim.”

. ► https://www.MedyaCini.net/
. ► https://www.feysbuk.com/medyacini/
. ► .
. ► .

.
Magazin ► .
Hususi Röportaj ► .
Gündem ► .
Sıhhat ve Rejim► .
Moda ► .

Magazin hayatına dair son dakika detayları, hiçbir yerde olmayan görüntüler, gündeme damga vuracak hususi röportajlar ve ünlülerin hayatına dair bütün bilmek istedikleriniz Magazin Burada’da!

#AslıhanTuran #ArdaTuran #AsilAslan

source
#ESKİ #GÜNLERİMİZE #DÖNDÜK #Aslıhan #Turan #İkinci #Çocuğunu #Kucağına #Alınca #Hangi #Hayalini #Erteledi

One Response
  1. Nurtaç gülgen Mart 10, 2021 Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *