Eski Miss World yarışmacısı genç model Layla da Costa, İtalya’da ölü bulunmuş oldu

Layla’nın bağlı çalmış olduğu ajans genç modelin ölümünü şu sözlerle duyurdu:

Face Models ailemizin bir üyesi olan nezaket, alçakgönüllülük, kararlılık, profesyonellik ve birçok nitelikle donatılmış genç modelimizin erken ölümünü çok derin bir üzüntü ile öğrendik.”

İtalya’da ölü bulunan genç modelin ölüm sebebinin kalp krizi olabileceği tahmin ediliyor. Polis takımlar, gizemli ölümün nedenini araştırmaya devam ediyor. Miss World yarışmacısı olduğu da malum model İtalya’nın kuzeyinde bulunan Emilia-Romagna bölgesinde iş dolayısıyla bulunuyordu. Pazartesi günü beklenen saatte işe gelmeyince meslektaşları Costa’nı yaşamından endişelenerek kalmış olduğu eve gitti.

Eski Miss World yarışmacısı, imzaladığı Lizbon merkezli ajans Face Models vesilesiyle çalışmak için İtalya’ya gitmişti.

Face Models‘in sahibi moda tasarımcısı Fatima Lopes genç modelin ölmesiyle ilgili, Portekizli bir haber ajansına verdiği demeçte İtalyan doktorların genç kadının kalp krizi geçirdiğini söylediğini söylemiş oldu.

Sadece mahalli yetkililer, ölüm nedenini hemen hemen doğrulamadı ve birkaç haber kuruluşu, kadının malum hiçbir sıhhat problemi olmadığını bildirdi. Modelin ani ölümünün sebebi otopsi sonucundan sonrasında belli olacak. Vakayla ilgili soruşturma ise devam ediyor.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *