Eski Spice Girls’ten aile içi şiddete dikkat çeken klip

Klip, Mel’in partneri ayrıldıktan sonrasında evinden trajik bir halde kaçmasıyla sonlanıyor.

Videonun yayınlanmasının peşinden The Sun’a konuşan ve şu anda Women’s Aid’de de etken olarak vazife alan Mel B, şunları söylemiş oldu:

“Bunlar gerçekte olan şeyler. Hepsi, kadın hikayeleri.”

Mel B, sözlerine şu şekilde devam etti:

“Bu projenin bir parçası olmaktan gerçekten inanılmaz derecede gurur duyuyorum, bu benim için oldukça mühim zira bu, hayatımda oldukça mühim olan üç şeyin bir iş birliği. Müzik, dans ve hanıma yönelik giderek artan sertlik konusunu vurgulamanın bir yolu.

Bu kadar acımasız ve rahatsız edici bir şey göstermekten gurur duyduğumu söylemek garip görünüyor fakat benim görevim bu kadar oldukça kadının her gün, her hafta, hayatlarının her anında yaşadıkları bir şey aleyhinde farkındalık yaratmak.

Benim de fena niyetli ilişkilerle ilgili deneyimlerim oldu, sadece Women’s Aid’de pek oldukça hanımla konuştum, neler yaşadıklarını dinledim ve oradaki birçok hanım için tehlikenin ne kadar gerçek bulunduğunu biliyorum.

Bu performans tanıştığım, konuştuğum yada aleyhinde duyduğum hanımefendilerin hikayelerini ve deneyimlerini temsil ediyor.”

D’Andrea ise şunları söylemiş oldu:

“Sanatla çok şey anlatılabilir. Hepimiz bu videonun olabildiğince çok kişiyle bağlantı kurmasını umuyoruz. Aile içi şiddet toplumun her kesiminde var ama nadiren bunu duyuyoruz. Bu müzik ve video ile bunu değiştirmeyi amaçlıyoruz.”

Kendisi de sertlik görmüştü

Mel B, 2017 yılına kadar Stephen Belafonte ile beraberdi. Sadece çift olaylı bir halde ayrıldı. Mel B, eski kocası Stephen’ı duygusal ve fizyolojik rahatsız etme ile suçladıktan sonrasında 10 yıl süresince evliliğini terk etmeye çalıştığını iddia etti.

ITV News’e verdiği bir röportajda müzisyen, ilişkisini onlarca kere bırakmaya çalıştığını, sadece ona geri dönmeye devam ettiğini deklare etti:

“10 yıldır evliydim ve ayrılacak gücü buldum ama sonra geri döndüm. Bu benim için imkansız bir durumdu. Bu tür bir ilişki içindeyken, dışarı çıkmanız gerçekten imkansız çünkü izole edilmişsinizdir.”

Stephen Belafonte ile Çift 2017’de boşandı. Stephen 2017’de yapmış olduğu açıklamada iddialarını reddetti ve TMZ’ye şunları söylemiş oldu: “Bayan Brown’un bu çok özel meselede saygılı ve dostane bir şekilde ilerlememeyi seçmesi utanç verici.”

Mel B daha ilkin, 2016’da eşiyle olan evliliği bozulduğundan beri travma sonrası stres bozukluğu ile savaşım ettiğini söylemişti.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *