Esra Erol canlı yayınında şoke eden anlamış olur! ‘Kocanla beraber olduk’

Esra Erol‘un dün gösterilen programında garip bir vaka yaşandı. Konya’da yaşayan 8 aylık hamile Cemile, 16 yaşlarında görücü usulü tanıştığı Ahmet Dinçer’le 1 yıl beraber yaşadı. 17 yaşlarında resmi nikahları kıyılan genç çift 2 senenin sonunda problemler yaşamaya başladı. Görücü usulüyle evlendiğini şahıs Ahmet Dinçer evde yokken kayınpederi Yüksel ve kayınvalidesi Behime’nin kendisini evden kovduğunu söyleyen Cemile, eşine ulaşamadığını belirterek canlı yayında yardım istedi.

“Beni ailemin yanına yollayıp sonra eve almadılar”

17 yaşlarında evlendirilen Cemile, ilk hamileliğinde sıkıntılar yaşadığını belirterek “Kayınvalideme söylüyorum ama beni anlamıyor. Çocuğumu istemiyor” dedi.

Aile içinde devamlı problemler yaşadığını özetleyen Cemile, ailesinin yanına gittikten sonrasında eşinin kendisini her yerden engellediğini söylemiş oldu. Cemile, birkaç gün sonrasında evine geri döndüğünü belirterek şunları ekledi: “Gittim, kayınpederim beni kapıdan içeriye almadı. Eşim bana ‘ben seni istemiyorum neden geldin?'”

Eşi iddiaları yalan olduğunu beyan etti

Cemile’nin günlerdir ulaşamadığı kocası Ahmet ise canlı yayında katılarak “‘Yalova’ya 15- 20 bavul hazırlayıp gideceğim’ dedi bende git dedim. 15- 20 gün durdu beni aramadı. Yalan söylüyor annem ve babam öyle bir şey söylemedi” ifadelerini kullandı.

Ahmet bey sonrasında Cemile’nin babası ile ağabeyinin kendisini bıçakladığını anlatınca, “Ben ona hiçbir şey yapmadım, boşanma davası açtım” dedi.

Karısını sevmediğini ve boşanmak istediğini söyleyen Ahmet bey, bu sonucunda ailesinin de kendisine destek bulunduğunu ve evlatlarının velayetini de almak istediğini söylemiş oldu.

Esra Erol isyan etti

Kayınvalide Behiye hanım, telefonda gelinini eleştirince Esra Erol’u çileden çıkarttı. Esra Erol daha çok dayanamadı ve “siz 16 yaşında bir kızı gelin etmeden önce sorgulayacaktınız. Ondan bir şey beklemeniz ayıp daha o çocuk o bunu daha önce düşünecektiniz” dedi.

‘Beraber olduk’

Bu yaşananların peşinden adını vermek istemeyen bir karı izleyici yayına bağlandı. Telefonla bağlanan hanım Ahmet ile beraber bulunduğunu söyleyerek, “3-4 ay birlikte olduk. Ben mekanda çalışıyorum Ahmet’le orada tanıştık. Bana nikah kıyacaktı ama kıymadı. Ahmet bana boşandığını söyledi ve beni de aldattı. Ahmet beni annesiyle bile tanıştırdı” dedi.

Eşinin başka bir hanımla beraber bulunduğunu duyan hanım ise anlaşmalı olarak boşanmak istediğini söylemiş oldu.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *