Esra Erol, o laflara daha çok dayanamadı! Açtı ağzını yumdu gözünü!

Sunucu Esra Erol‘da programında dün garip anlamış olur yaşandı. Oğlu Emrullah’ı, gelininden ayırmak isteyen Hatice Hanım, “Oğlumu ben doğurdum, o benim” diyince Esra Erol sinirlerine hakim olamadı.

Esra Erol’u öfkelendirdi

Esra Erol‘da programının dün gösterilen kısmında Hatice Hanım’ın bütün ısrarlara karşın oğluyla barışmaması ve onu karısından ayıracağını söylemesi büyük tepki çekti.

Esra Erol, Hatice Hanım’a oğlunu kendi kendine bırakmasını, bunun daha doğru bir yöntem bulunduğunu beyan etti sadece Hatice Hanım, Esra Erol‘a “Oğlumu ben doğurdum, o benim!” yanıtını verdi.

Hatice Hanım’ın bu sözleri karşısında sakinliğini koruyamayan Esra Erol “Doğurdun bitti. Bizim çocuklarımız değil bunlar! Biz onları dünyaya getirdikten sonra artık bireyler” diyerek sitem etti.

“Bırakın şu çocukları ya!”

Esra Erol sözlerine “2 tane evladım var. Allah güzel günlerini nasip etsin. Doğurdum, sorumluluklarımı anne olarak yerine getiriyorum. İyi yetiştiriyorum, eğitmeye çalışıyorum, değer yargıları öğretiyorum ama o çocuklar artık benim değil. Ben sadece bu toplumda iyi bir insan olmaları için elinden geleni yapan bir anneyim. Sadece sorumluyum. Onlar artık benim değiller. Onların kendi hayatları. Bırakın şu çocukları ya!” cümleleriyle devam etti.

Erol’un sözleri üstüne stüdyoda temenniler terfi etti.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *