Esra Erol’da ağızları açıkta bırakan vaka! Emekli hanıma 35 yaş minik sevgili şoku!

Esra Erol’a katılan 69 yaşlarında emekli yeminli mali müşavir olan bilirkişilik üstüne uzmanlık meydana getiren ve bunun yanı sıra dolandırıcılık üstüne raporlar yazan kadının başına gelenler herkesi şoke etti.

Her şey kendisinden 35 yaş minik Mehmet Aydın ile toplumsal medyadan tanışmasıyla başladı. Sonrasında yaşadıkları film şeklinde! Tam 7 kez buluştu ve…

Evlilik vaadiyle güvendi

Toplumsal medya üstünden adı Mehmet olan birisiyle tanıştığını söyleyen emekli yeminli mali müşavir Hatice Hanım, 7 kez buluşmuş olduğu ve kendisini evlilik vaadiyle kandıran adama güvendi. Kendisini Mehmet Aydın aile fotoğrafı diye gösterdiği kareye kendisini montajladığını dile getirdi.

3,5 milyon TL dolandırdı

Kendisini 3,5 milyon lira (3,5 trilyon) dolandıran Mehmet’in ilk olarak adının Mehmet bulunduğunu söyleyen Hatice Hanım, kendisini Mehmet Aydın Nakıboğlu olarak tanıtan kişinin aslen FETÖ ile ilgili yalan söyleyip ailesinin yurtdışında bulunduğunu dile getirdi.

Güzel duyu yalanı!

Hatice Hanım, Mehmet Aydın’ın genç göründüğünü söyleyince bir trafik kazası geçirdiğini bu kazada eşini kaybettiğini, yüzünün kazada dağıldığını ve plastik cerrahların birçok kez ameliyatıyla düzeldiği yalanını söylemiş oldu. Sadece gerçek oldukça başka çıkıyor!

Yaşını öğrenince şaşkına döndü

Hatice Hanım, 52 yaşlarında sandığı Mehmet Aydın’ın gerçekte 32 yaşlarında bulunduğunu öğrenince şaşkına dönüyor. Esra Erol vakayla ilgili, “Kendini Ahmet olarak tanıtan aslen Mehmet olan kişi Hatice Hanım’a; Oldukca kıymetli bir taşınmazı oldukça uygun bir fiyata ben senin üstüne yapacağım diyor.

Bunun içinde Hatice Hanım’dan para istiyor. Bu süre zarfında da Hatice Hanım’dan devamlı para almaya devam ediyor. Hatice Hanım şüphelenmeye başlayınca da evlenme vaadiyle kandırıyor!” sözlerini dile getirdi.

Kuşku edince evlilik vaadiyle kandırdı

Hatice Hanım, “Benden para istediğinde Mehmet Aydın adına göndermemi istedi. Bana söylediği ismin babasının eski elemanı olduğunu söyledi. Ben aslında aynı kişiye para göndermişim!” ifadelerine yer verdi. Ondan sonra kendisini dolandıran kişiden kuşku duymaya başladığını söyleyen Hatice Hanım, Mehmet’in kendisine evlenme vaadinde bulunduğunu beyan etti.

Noter randevusuna gelmedi

Hatice Hanım, Mehmet Aydın’ın devamlı noterden işlemler için buluşma aldığını sadece gelmediğini ayrıca yazman görevi meydana getiren bir kadının kendisini aradığını da dile getirdi. Hatice Hanım, “sözde vekaleti olan sektere telefonda 5002 bin lira benden para istiyor.” Ondan sonra öğrendim ki beni arayan sekreterin numarasının Mehmet Aydın’a ilişik bulunduğunu öğrendim.

Gelen telefonla şoke oldu

Hatice hanım verdiği paraların peşinden yazman olarak konuşmuş olduğu kişiden almış olduğu telefonla yıkıldı. Hatice hanım “Beni bir numara aradı ve dedi ki aslında Mehmet Aydın diye birisi yok. O sadece erkek kardeşim adına çıkardığı sahte kimlikle” dedi.

“Beni babasıyım diye birisi aradı”

Kendisine dolandıran Mehmet’in babası olarak birinin aradığını söyleyen Hatice Hanım şüphelenmeye başlayınca, “Beni babasıyım diye birisi aradı. Bana ‘güven kızım’ dedi!” sözlerini dile getirdi.

Canlı yayına bağlandı

Ondan sonra canlı yayına bağlanan Mehmet Bey, “Ben daha önce kuyumculuk yapıyordum. Ben ona elden para verdim. Beni 10 yıldır tanıyor ve ben ona borç verdim!” sözlerini dile getirdi. Hatice Hanım ise Mehmet Bey’i 2019 senesinde tanıdığını söylemiş oldu.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *