Esra Erol’da TikTok rezaleti! Dolandırdığı adamı ‘Keriz-3’ diye kaydetmiş!

Esra Erol‘da TikTok‘ta dans ederek geçimini sağladığını ve eşinin de bu durumdan memnun bulunduğunu ifade eden Gülten Hanım, Ramazan Çakmak adlı şahsın maddi içsel yaşamını karattığını ve telefona kendisini ‘Keriz-3’ diye anlattığını anlatınca her insanın ağzı açık kaldı.

ATV’de gündüz kuşağında gösterilen Esra Erol‘un programına çıkan evli ve 2 çocuk anası Gülten Hanım, TikTok uygulaması üstünden insanları dolandırdığını hatta oradan tanıştığı Ramazan adlı kişinin 3 otomobil parasını yiyerek yaşamını kararttığını itiraf etti, hem sunucu Esra Erol‘un hem de bütün stüdyonun ağzı açık kaldı. Sevgilisi Ramazan ve eşini istemediğini söyleyen Gülten Hanım, “Bana sahip çıkın” diyerek Esra Erol’dan yardım istedi.

ATV ekranlarında gösterilen Esra Erol’da programında garip bir vaka yaşandı. Canlı yayına çıkan Gülten Hanım, kendisiyle ilgili peş peşe itiraflarda bulunmuş oldu.

‘Fazlaca pişmanım!’

TikTok üstünden yayınladığı dans videolarıyla insanların parasını aldığını söyleyen Gülten Hanım, oldukca pişman bulunduğunu belirtti. Eşi, evlatları ve torunlarıyla güzel bir yaşam yaşadığını söyleyen Gülten Hanım, TikTok uygulaması açtıktan sonrasında yaşamının değiştiğini söyledi.

“Çok paralar kazandım ama birçok kişinin de hayatını kararttım”

TikTok‘ta dans videoları paylaşıp canlı yayınlar açarak takipçi sayısını arttırdığını söyleyen Gülten Hanım, “Çok paralar kazandım ama birçok kişinin de hayatını kararttım” dedi.

“Ramazan’ın 3 araba parasını yedim”

Uygulama üstünden Ramazan Çakmak adlı biriyle tanıştığını söyleyen Gülten Hanım, “Ramazan canlı yayınlarda bana çok para gönderiyordu. Hatta o bana çok para göndermesin diye yayını kapatıyordum. Ramazan’ın 3 araba parasını yedim. Evli olduğumu falan da biliyordu. Ondan özür diliyorum. Onu kandırdığım için de telefonda Keriz 3 diye kaydettim” dedi.


“Dolandırılmadım, paraları kendi isteğimle gönderdim”

Gülten Hanım‘ın iddialarının peşinden canlı yayına bağlanan Ramazan Çakmak, ise “Gülten Hanım’ın evli olduğunu bilmiyordum. Dolandırılmadım, paraları kendi isteğimle gönderdim. Bana evli olduğunu buluşunca söyledi” ifadelerini kullandı.

 “Eşim ‘Ramazan’ı beraber dolandırdık’ diyor ama kesinlikle yalan”

1,5 senedir Ramazan Çakmak ile ilişkisi bulunduğunu söyleyen Gülten Hanım, ayrılma davası açmış olduğu eşiyle de canlı yayında yüzleşti. Telefonla yayına bağlanan Ali Bey, “Eşim ‘Ramazan’ı beraber dolandırdık’ diyor ama kesinlikle yalan. Eşim paraya boğulduğu için ne yaptığını bilmiyor” dedi.

Eşinin sözlerine sinirlenen Gülten Hanım ise “Adam olup da yaptırmasaydın. Alıp o telefonu kırsaydın” diyerek isyan etti.

“Eşimi de Ramazan’ı da hayatımda istemiyorum”

Ali Bey‘in TikTok üstünden para kazandığını ve insanları kandırdığını bilmesine karşın kendisine karşı gelmediğini sözlerine ekleyen Gülten Hanım, “Eşimi de Ramazan’ı da hayatımda istemiyorum. Eşime boşanma davası açtım ama çekişmeliye döndü” dedi.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *