Esra Erol’u çılgına çeviren vaka! Kuma gitmişti şimdi de…

2 ay ilkin Esra Erol‘un programına çıkan Hayriye Hanım, 19 yaşındaki kızı Nilüfer’in evli ve 3 çocuklu Salih Kaya ile kaçtığını söyleyerek yardım istemişti. Canlı yayına çıkan Nilüfer ve Salih birbirlerini sevdiklerini söylemiş ve ayrılmak istememişlerdi.

Salih’in eşi Mevla ise evlatları babasız büyümesin diye Nilüfer ile aynı evde yaşamayı kabul ettiğini söyleyince hepimiz şaşkına dönmüştü. Günlerce canlı yayında işlenen mevzunun sonunda Salih ve Mevla evliliklerini kurtarmış Nilüfer’de Ordu’daki ailesinin yanına geri dönmüştü.

‘İşe gidiyorum’ deyip evden firar etti

Ordu’da işe süregelen Nilüfer ise önceki akşam “İşe gidiyorum” diye evden çıktıktan sonrasında tekrar geri dönmedi. Kızından haber alamayınca her yerde aradıklarını söyleyen anne Hayriye Hanım, “Kızım İstanbul’a gelmek için otogara gitmiş. Biz onu orada yakaladık ama reşit olduğu için bizi dinlemedi gitti. Ben Salih’i aradım Nilüfer’in yanında olmadığını söyledi. Ama ben küçük çocuğum ablasının Salih’le mesajlarını okumuş. Konuşmaya devam ediyorlarmış yine. Salih de 1 aydır eşinden ayrıymış” dedi.

Şu an nerede bilinmiyor!

Başka bir adama kaçabileceği iddiası üstünde durulan Nilüfer’in şuan nerede ve kiminle olduğu ise hemen hemen bilinmiyor.

Nilüfer vakasında neler yaşandı?

Esra Erol’da programına çıkan anne Hayriye Uysal, 19 yaşlarında olan ve evden kaçan kızı Nilüfer’i aradığını söylemiş oldu. Hayriye Uysal, kızı Nilüfer’in evli ve 3 çocuk babası olan Salih Kaya’ya kaçtığını ve onunla aynı evde yaşadığını iddia etti. Bütün bu gelişmelerin peşinden Salih ile Nilüfer ortaya çıktı ve Salih Kaya annenin anlattıklarını doğruladı. Salih, Nilüfer’in sevgilisi bulunduğunu ve eşi Mevla ile birlikte aynı evde yaşadıklarını itiraf etti.

Türkiye’yi şaşkına çeviren gelişmelerin peşinden stüdyoda günlerce Salih, Mevla, Nilüfer ve Hayriye teyze yüzleşmesi yaşandı. Yaşanmış olan gelişmelerden sonrasında Mevla’nın eşi Salih’e bir talih daha vermek istediğini açıklamasıyla Mevla ve Salih barıştı. Art arda yaşanmış olan gelişmelerin peşinden Nilüfer ise anne ve babasına geri döndü.

 Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *