Evlatların Popüler Oyunu Roblox Android Sürümü İndir 2021

6 yaş üstü evlatların popüler tablet ve telefon oyunu Roblox, tam haliyle Google Play marketinde paylaşıldı. Yüzlerce harita ve binlerce tasarım ile Roblox indirme linkine ulaşabilirsiniz.

Roblox oyununu indir ve maceralara çevrimiçi giriş yap. Roblox indirme bağlantıları 2021 son sürüm Roblox Oyun modunu sizlere sunacak. Minimum web kullanımıyla son sürüm Roblox oyununu android cihazlarına indirebilirsin. Tamamen parasızdır, hesap girişi yaparak, yada yepyeni oyuncu kaydı oluşturarak Roblox’a giriş yapabilirsiniz.

ROBLOX
ROBLOX


Roblox; oyun oynamanı, yaratıcı olmanı ve hayal edebileceğin her şeyi olmanı elde eden nihai sanal evrendir. Milyonlarca oyuncuya katıl ve küresel bir topluluk tarafınca oluşturulan, sonsuz çeşide haiz dünyaları deneyimle!
Aslına bakarsanız hesabın var mı? Mevcud Roblox hesabınla giriş yap ve derhal oyna!

KEŞFEDİLECEK MİLYONLARCA DÜNYA

Destansı bir rol yapma macerasına hazır mısın? Dünya genelinde rakiplerle savaşım etmek ister misin? Ya da bir tek arkadaşlarınla çevrimiçi takılıp söyleşi etmek mi istersin? Topluluk tarafınca oluşturulan büyüyen bir dünya kütüphanesi demek, her gün oynayacak yepyeni ve coşku verici şeyler demek.

İSTEDİĞİN ZAMAN, İSTEDİĞİN YERDE BERABER OYNA

Eğlenceyi devam ettir. Roblox, platformlar arası tam desteğe haizdir; kısaca bilgisayarlar, mobil cihazlar, Xbox One yada VR başlıklarıyla oynayan arkadaşların ve milyonlarca öteki kişiyle birlikte oynayabilirsin.

HAYAL EDEBİLECEĞİN HER ŞEY OL

Yaratıcı ol ve benzeri olmayan tarzını göster! Avatarını bir sürü şapka, tişört, sima, ekipman ve daha fazlasıyla özelleştir. Devamlı genişleyen bir unsur kataloğu yardımıyla oluşturabileceğin görünümlerin sınırı yok.

ARKADAŞLARINLA SOHBET ET

Söyleşi özelliklerini, hususi mesajları ve grupları kullanarak dünyanın dört bir tarafındaki arkadaşlarınla takıl!

roblox indir
Roblox İndir

LÜTFEN DİKKAT: Oynamak için bir ağ bağlantısı gerekir. Roblox en iyi Wi-Fi’da çalışır.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *