Ezgi Eyüboğlu ile Oğulcan Engin evleniyor mu?

Oyuncu Ezgi Eyüboğlu, önceki gün sevgilisi Oğulcan Engin ile beraber Cihangir‘de görüntülendi.

Muhabirlerle söyleşi eden Eyüboğlu, “Her şey çok güzel. Dizimiz tatile girdi, ben de güzel bir tatil yapmak istiyorum çünkü denizi çok özledim. Artık ne olur şu pandeminin bitişini konuşalım, şu pandemiyi bitirelim” dedi.

“Biz böyle mutluyuz”

Habertürk’ten Tolga Aslan’ın haberine gore Meşhur oyuncu, gazetecilerin, “Oğulcan Bey ile çok güzel giden bir beraberliğiniz var. Bu ilişkiyi evlilik ile taçlandırmayı düşünüp, konuştuğunuz oldu mu?” sorusuna ise, “Şu anda öyle bir planımız yok. Biz böyle mutluyuz” şeklinde cevap verdi.

“365 gün”

Geçtiğimiz aylarda koronavirüsü yenen Ezgi EyüboğluOğulcan Engin çifti, ocak ayında birlikteliklerinde bir yılı geride bırakmıştı.

‘Bayi Toplantısı’ filminin galasına beraber katılarak aşklarını duyuran ikiliden Engin, sevgilisi ile pozunu toplumsal medya hesabından yayınlamıştı.

Müzisyen Seda Sayan‘ın Sinan Engin ile evliliğinden dünyaya gelen oğlu Oğulcan Engin, Eyüboğlu’nu öperken çekilen bu karesine, “365 gün” notunu düşmüştü.

Oyuncu Kaan Yıldırım ile 3 senelik evliliğini 2019’da sonlandıran Ezgi Eyüboğlu da aynı fotoğrafı, “1 yıl” notuyla toplumsal medya hesabından takipçileriyle paylaşmıştı.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *