Ezgi Mola, tüyleri diken diken eden sırrını ilk kez deklare etti

Candaş Tolga Işık’ın sunmuş olduğu ‘Az Önce Konuştum’ programının bu haftaki konukları ‘Masumlar Apartmanı’nın yıldızları Ezgi Mola, Farah Zeynep Abdullah ve Merve Dizdar oldu.

Diziye dair derinlemesine konuların ele alındığı programda Ezgi Mola, herkesten gizlediği bir anısını da paylaştı.

“Tüylerim diken diken oldu”

Çekim için gittikleri bir yerde 12 yıl süresince rahatsızlığı sebebiyle adımını evinden başka hiçbir yere atmamış bir beyefendi ile karşılaştığını söyleyen Ezgi Mola, yaşamış olduğu anıyı şöyleki söyledi:

“Setimizin başka bir yerde olduğu gün bir beyefendi bana gelip ne dedi biliyor musunuz? Tüylerim diken diken oldu. ‘Ben 12 yıl buradan dışarı adımımı atmadım.

Adam agorafobikmiş. Öykü dışarı çıkamama ile başlamış ve zaman içinde hastalık onu tamamen kendi içinde izole asosyal bir insana çevirmiş.

Ve o adam, ‘Benim hayatım yaşadıklarımla, kendimi toparlamaya çalışmamla ve eşimle düzeldi’ dedi.

Diziyi bir bölüm izlediğini söyleyerek şöyleki devam etti: ‘Hüngür hüngür ağlayarak odaya gittim ama çok acayip bir iş yapıyorsunuz benim bu yaşadığımı yaşayan binlerce insan var. Siz onlara cesaret veriyorsunuz’ dedi.

O gün Safiye karakterinin dışarı çıkmış olduğu bölümdü. Doğrusu o yüzden dizinin kesinlikle işe yaradığını düşünüyorum. O bey konuşurken benim çenem titredi. Beyefendi size helal olsun dedim, 12 yıl ne demek? 3 gün evde kaldığımızda deliyoruz.”Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *