Fahriye Evcen’in çocukluk fotoğrafını oğlu Karan’a benzetildi

Fahriye Evcen ile Burak Özçivit, 8 yıl ilkin “Çalıkuşu” adlı dizide tanışarak, aşk yaşamaya başlamıştı. İlişkilerini 2017 senesinde nikah masasına taşıyan çift, oğulları Karan’ı ise 2019 senesinde kucaklarına almıştı.  

Karan annesinin kopyasıymış!

Şimdilerde ekranlara dönmeye hazırlanan ve toplumsal medyayı etken kullanan adlar içinde yer edinen Evcen, paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi. Meşhur oyuncu, çocukluk fotoğrafını 12,1 milyon takipçisinin bulunmuş olduğu Instagram‘dan yayınladı.

Fahriye Evcen ile oğlunun benzerliğini gören takip edenleri, “Karan annesinin kopyasıymış” yorumlarında bulunmuş oldu.

Fahriye Evcen Karan Özçivit

“Zaman zaman zorlandım”

Samimi açıklamalarda bulunan 35 yaşındaki Fahriye Evcen, “Zaman zaman zorlandığım, uykusuz geceler geçirdiğim elbette oluyor. Anneler bilir; bazen saçını tarayacak vakit bile bulamazsın. Gündüzleri asla televizyon açmıyorum. Karan ile oyun oynuyorum. Onu izlerken dalıp, gidiyorum.” ifadelerini kullanmıştı.

“Zaman ritmim tepetaklak oldu”

Fahriye Evcen, Karan’ın doğmasından sonraki süreçle ilgili, “Zaten tempolu bir iş yapıyorum ama hep zamanı çok iyi yönettiğimi düşünüyordum. Kendimle gurur duyarken, hayatıma bir bebek girdiğinde aslında işin hiç de öyle olmadığını, bebeğin benim ritmimi tepetaklak ettiğini gördüm. Çünkü bebeğin kendi ritmi var ve anne ona zaman ayırmak zorunda. Uzun süre kimseden destek almadım. Burak’ın da katkısı oldu.” demişti.

“Hassaslaştım”

Meşhur isim, annelik sonrası duygularındaki değişimi, “Anne olduktan sonra daha hassaslaştım. İki temel sorun içimi çok acıtmaya başladı. ‘Her bebek eşit şartlarda mı büyüyor? Her aile eşit şartlarda bebeğine bakabiliyor mu?’ konusunu çok derinden hissetmeye başladım” sözleriyle anlatmıştı.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *