Fahriye Evcen’in topuklu ayakkabı özlemi

2017 senesinde meslektaşı Burak Özçivit ile dünyaevine giren ve 2019’da oğlu Karan’ı kucağına alan oyuncu Fahriye Evcen, InStyle dergisine iş ve aile hayatıyla ilgili merak edilenleri söyledi.

“Karan için en iyisini yapmaya çalışıyorum”

Evcen, Burak Özçivit ile evliliğini ve oğlunu şu sözlerle söyledi:

“Mutlu bir aile tek temel prensibe dayanıyor; o da sevgi. Burak çok iyi bir baba. Şefkatli, ilgili, hassas… Empati yeteneği oğlumuz doğduktan sonra daha da arttı. Karan için en iyisini yapmak için çabalıyorum.”

“Zaman zaman zorlandım”

34 yaşındaki oyuncu, hemen sonra şu ifadeleri kullandı:

“Zaman zaman zorlandığım, uykusuz geceler geçirdiğim elbette oluyor. Anneler bilir; bazen saçını tarayacak vakit bile bulamazsın. Gündüzleri asla televizyon açmıyorum. Karan ile oyun oynuyorum. Onu izlerken dalıp gidiyorum.”

“Şık elbiseler giymeyi özledim”

Pandemi dönemiyle ilgili de konuşan Fahriye Evcen, “Şık elbiseler ve topuklu ayakkabı giymeyi özledim” dedi.

“Bazen dinlenmek gerek”

Evcen, ek olarak “Uzun vadeli planlar yapmam. Sadece basamakları doğru şekilde çıkmaya çalışırım. Bazen durup dinlenmek gerek. Şu an öyle bir dönemdeyim mesela. Odağında doğru yolun varsa, ilerlerken nerelere saptığının önemi yok” ifadelerini kullandı.

“Birinin adımlarını takip etmek sıkıcı olurdu”

Oyunculuk kariyeri aleyhinde da konuşan Fahriye Evcen, “Kimseyi idol almadım. Ama birçok kişi bana ilham verdi. Birinin adımlarını takip etmek, sıkıcı olurdu. Her insan parmak izi gibi kendi kendini keşfetmeli” dedi.

Evcen, kendisini hayatta en fazlaca besleyen şeyin düşlemek bulunduğunu belirtti.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *