Farah Zeynep Abdullah ile DJ Artz aşklarını duyuru etti

Bir dönem Ahmet Rıfat Şungar ve Doğu Demirkol şeklinde isimlerle aşk yaşayan Farah Zeynep Abdullah, yepyeni bir ilişkiye yelken açtı.

Son devrin popüler oyuncuları içinde yer edinen Abdullah, ‘DJ Artz‘ lakaplı müzik prodüktörü Efe Çelik ile beraberlik yaşıyor.

Aşkını duyuru etti

31 yaşındaki Farah Zeynep Abdullah, sevgilisinin elini tuttuğu bu fotoğrafı 1 milyondan fazla takipçisinin bulunmuş olduğu Instagram hesabından paylaşarak, aşkını duyuru etti. Takip edenleri, Meşhur oyuncuya, “Mutluluklar” mesajları yağdırdı.

Sevgilisini yalnız bırakmamıştı

Abdullah, geçtiğimiz günlerde köpeklerinin kavgasını ayırırken sakatlandığını duyurmuştu. Sağ el serçeparmağı kırılan ve başparmak tırnağı çıkan Zeynep Abdullah, Instagram hesabından paylaşımda bulunmuştu.

Mevzuyla ilgili izahat meydana getiren oyuncu, “Eylül’le Boldi kavga ederken araya girdim. Serçe parmağım kırıldı, başparmak tırnağım çıktı. Onu da diktiler. Olaylar olaylar…” ifadelerini kullanmıştı. Müzisyen DJ Artz, Abdullah’ı hastanede yalnız bırakmamıştı.

“Evliliğe yeterince soğuğum” demişti

Öte taraftan oyuncu, geçtiğimiz aylarda “Benimle ilgili varsayımlar” başlığı altında gelen yorumlara karşılık vermişti.

Bir takip edeni Abdullah’a “Evliliğe çok soğuksun bence” yorumunu yapmıştı. Farah Zeynep Abdullah, o kişiye, “Çok demeyelim de, yeterince soğuğum diyelim” şeklinde cevap vermişti.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *