Fatih Portakal, bu kez kötü yakalandı! Toplumsal medyadan tepki yağdı!

Türkiye, 17 gün sürecek tam kapanmaya geçtiğimiz cuma günü başladı. Yollar, sokaklar mühim seviyede boş kalırken, nüfus yoğunluğunun olduğu bölgeler çoğu zaman yazlık bölgeler oldu.

Tweet atmıştı, parti verdi

İçişleri Bakanlığı, tam kapanmada denetimlerini sıklaştırırken; kurallara uymayanlar gene toplumsal medyada boy göstermeye başladı.

26 Nisan 2021’de “Aylardır Türk Tabipler Birliği’nin istediği tam kapanma geldi. Uygulanabilirse sonuç iyi olacaktır. Soru şu; iktidar bu süre boyunca evlerde yurttaşları mağdur etmeden ve kendi de uyarak planlamasını sürdürebilir şekilde yaptı mı? Umarım bu kez eline yüzüne bulaştırmaz. Pratiği göreceğiz.” şeklinde tweet atan Fatih Portakal, doğum günü partisi düzenlendi.

Birçok kullanıcı tepki gösterdi

Tam kapanma sonucu alınmadan ilkin ‘yeterli önlem alınmadığını’ öne sürerek hükümeti eleştiren, kararın peşinden da rotasını Marmaris’e çeviren Portakal, burada kalabalık dost grubuyla eğlendi, bu anları da bir fotoğrafladı.

Fatih Portakal’ın toplumsal medya üstünden paylaşmış olduğu fotoğraf tepki görmüş oldu.

Hemen hemen izahat yok

Birçok kullanıcı, tam kapanma uygulamasının yapıldığı şu günlerde ortalama 20 arkadaşıyla maske ve mesafe kuralına uymadan parti veren Portakal’a, birkaç gün ilkin attığı tweet’ini sordu.

Portakal’dan mevzuyla ilgili herhangi bir paylaşım hemen hemen gelmedi.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *