Fatih Portakal ekranlara dönme şartlarını deklare etti

Geçtiğimiz yıl FOX TV‘deki görevinden ayrılan Fatih Portakal, gazeteci Semra Topçu‘nun Youtube kanalına konuk oldu. 

“Ben saçma sapan tartışma programlarına girmem”

FOX TV‘den ayrıldıktan sonrasında yaşamına İzmir‘de devam eden Portakal, “Televizyonlara, tartışma programlarına katılmayı düşünüyor musunuz?” sorusuna “Bir kere ben saçma sapan tartışma programlarına girmem. Benden daha bilgili insanlar çıksın, ben onlardan bir şeyler öğreneyim. Konuk ağırlamayı seviyorum, ama tartışma programına çıkıp kendimi komik duruma düşürmek istemiyorum.” yanıtını verdi.

Kendisinin yerine geçen Selçuk Tepeli‘yi yalnız bir kez izlediğini söyleyen Portakal, Tepeli’yi başarıya ulaşmış bulduğunu da dile getirdi. 

“Ancak kendi şartlarımla bir kuruma giderim”

Hem tv yayıncılığını eleştiren hem de toplumsal medyanın rahatlığına değinen Portakal, bununla beraber ileride bir kurumda çalışıp çalışmayacağına dair akıllarda oluşacak suali da cevaplandırdı.

Portakal, “Siz şimdi bana bir kurumda çalışıp çalışmayacağımı sorabilirsiniz. Ben kendi şartlarımla giderim. Eğer böyle bir şirket varsa, kendi şartlarımı koyarım, kabul ederse çıkarım.” dedi.

Ana haber bülteni tekrar sunmayacağını belirten Portakal, “Ana haber dönemini bitirdim ama karşılıklı sorgulamaya dair bir sohbet programı olabilir, ama benim şartlarımla.” dedi.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *