Fatih Yasin ile Sena Güzeldağ evliliğe ilk adımını attı

Meşhur YouTuber Fatih Yasin, 14 Mart’ta nişanlandığı sevgilisi Sena Güzeldağ ile dünyaevine girdi. Çiftin şahitliğini ‘Kafalar’ grubunun öteki üyeleri Atakan Özyurt ile Bilal Hancı yapmış oldu.

Yasin, nikah memurunun “Sena Güzeldağ‘ı eşiniz olarak kabul ediyor musunuz?” sorusu üstüne arkadaşlarına dönerek, “Ne diyeyim?” şeklinde komiklik yapmış oldu.

İkilinin mutlu gününden fotoğraflar, toplumsal medyada paylaşıldı. Mutluluğa “Evet” diyen çifte takipçilerinden fazlaca sayıda “Tebrikler” mesajı yağdı.

Peşinden Fatih Yasin de 2 milyondan fazla takipçisinin bulunmuş olduğu Instagram hesabından, “Eşimin gözlerine baktığımda ne kadar şanslı ve özel olduğumu anlıyorum. Bir o kadar özel, merhametli, sevgi dolu, saygı dolu, iyiliksever, hayvansever, duygusal ve kelimelerle ifade ettiğimin daha fazlası olan eşim başta olmak üzere yanımda olan tüm dostlarıma ve aileme çok teşekkür ederim. Umarım sizler de hayatınız boyunca hep doğru ve iyi insanlarla tanışır, iyiliği paylaştıkça çoğaltırsınız. Bizleri seven, destekleyen ve sevgimizi paylaşan herkese ayrı ayrı teşekkür ederim. Sevgiler…” mesajını paylaştı.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *