Fenomen Bahar Candan, 5 bin TL’ye aramış olduğu ev arkadaşını buldu! Bakın o isim kim çıktı!

İşte Benim Stilim yarışmasıyla ünlenen sonrasında ise Instagram hesabından yapmış olduğu sansasyonel paylaşımlarla adını gündemde tutmayı başaran Bahar Candan, duyuru vererek maaş karşılığı yanında duracak dost arıyordu.

Geçtiğimiz mart ayında Uludağ’da gittiği bir eğlence mekanında saldırıya uğrayıp darp edilen Candan, “Yüzümde iz kaldı. Diş tedavisi görüyorum. Dişlerimi yaptırdım” dedi.

Snob Magazin’in hususi haberine bakılırsa; 23 yaşına girdiğini belirten Candan, “İlk kez doğallık kaygısı gütmedim. İlk kez dişlerimi ve dudak dolgusu yaptırdım. Zaten günümüzde kadının dudak dolgusu, erkeklerin sünnet olması gibi bir şey… Her kız gibi 18 yaşında dudaklarımı yaptırmıştım, şimdi diş estetiği ekledim. Türkiye’nin en pahalı klinliğinde yaptırdım. Sadece dişlerimim üst tarafına 60 bin TL verdi. Tatil dönüşü alt dişlerimi yaptıracağım. Alt dişlerime de 30 bin TL vereceğim toplamda 90 bin TL olacak. Emax teknolojisiyle yapıldı” diye konuştu.

“Arkadaş arıyorum”

Geçtiğimiz aylarda Bahar Candan, “Çok yalnızım ve sıkılıyorum. Bir arkadaş arıyorum, maaşını vereceğim” şeklinde bir paylaşımda bulunmuştu.

Toplumsal medya fenomeni, “Arkadaşımı buldum. ‘Survivor‘daki Yasin Obuz… CV’sini gönderdi fakat Amerika’da olduğu için Türkiye’ye gelince işe başlayacak. Sigortası olacak. Ayık 5 bin TL’ye arkadaşım olacak. Yasin komik çocuk ‘Survivor’da onu izlerken çok eğleniyordum. Başvuru yapanlar ümitlerini kaybetmesinler ikinci arkadaşa ihtiyacım olabilir. Tekrar başvuruları değerlendireceğim” şeklinde konuştu. Toplumsal medya fenomeni, dost taleplerini call-center arkadaşının başvurularını incelediğini söylemiş oldu.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *