Fenomen Carla Belluci, doğumunu canlı yayınla fanatiklerine izletecek

Tanımayanlarınız için Carla Belluci, OnlyFans‘ta yapmış olduğu paylaşımlar ile popüler olan 39 yaşlarında bir fenomen. İki evladı olan Belluci, hamile kaldıktan sonrasında kullandığı iç çamaşırlarını satmaya karar verdi ve bu sayede iyi bir gelir elde ettiğini dile getirmişti.

Şu anda ise üçüncü çocuğunu dünyaya getirmek için gün sayıyor. Hamilelik döneminde kazancı arttığını dile getiren fenomen, göbeğinin adamların ilgisini çektiğini belirtiyor. Hatta o şekilde ki sütüne talip olan bile çıkmış.

Carla Belluci

Belluci, hamileliğinin OnlyFans‘ta büyük ilgi görmesinin peşinden doğumunu da burada kullanabileceğini düşünmüş. Bu düşünce ise aklına bir abonesi yardımıyla gelmiş. Takipçilerinden bir tanesi Belluci’nin doğumunu seyretmek için 10 bin sterlin teklif etmiş.

Teklifi kabul eden Belluci, aynı tutarı ödemeyi kabul eden öteki takipçilerine de doğum anında canlı gösterim açmayı düşündüğünü dile getiriyor.

Bu teklifinin peşinden o denli oldukca talep gelmiş ki Belluci, ortaya çıkan paranın hakkaten reddedilemeyecek kadar fazla bulunduğunu belirtiyor. Fakat oldukca fazla kişiye doğumunu canlı olarak izletecek olmanın kendisini gerdiğini de ekliyor.

Carla BelluciHaber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *