Fenomen Odalis Santos Mena, geçirdiği kalp krizi sonucu yaşamını yitirdi

Genç hanım, Mira Dry adlı koltuk altı terlemesini azaltan bir tedaviyi tanıtmak için sözleşme yaptıktan sonrasında Meksika’nın Guadalajara kentindeki Skin Piel kliniğine gitti.

The Sun’ın haberine gore; tedavi, ter bezlerini çıkarmak için ısı enerjisi kullanarak çalışıyor, ek olarak vücut kokusunu ve koltuk altı tüylerini azaltmayı da vaat ediyordu.

147 bin takip edeni olan Odalis de kolay ve güvenli olduğuna dair güvence vererek tedavinin tanıtımını yapmış oldu. Sadece influencer, operasyon sonrası geçirdiği kalp krizi sebebiyle yaşamını yitirdi. Polis, Odalis’in vefat etmesiyle ilgili soruşturma başlattı.

Haberde, genç Instagram yıldızının ölümünün ustalaşmış olmayan çalışanlardan kaynaklandığı iddia edildi. Tedavinin bir parçası olarak, anestezi uzmanı olarak eğitim almamış bir klinik çalışanı tarafınca uyuşturulduğu ve bundan dakikalar sonrasında Odalis’in kalp krizi geçirdiği belirtiliyor.

Adli tabipler, ölüm sebebinin anestezi ve influencer’ın almış olduğu steroid ilaç kombinasyonu olduğuna inanıyor.

Odalis Santos Mena, fitness rejimleri ile tanınıyordu ve çoğu zaman fitness yarışmalarına katılıyordu. Ölümünden kısa bir süre ilkin Wellness Fitness Juvenile yarışmasını da kazanmıştı.

Mena, üniversitede beslenme alanında lisans eğitimi görüyordu ve kişisel alıştırmacı, beslenme uzmanı Victor Gomez Carreno ile ilişkisi vardı. Carreno, Mena’nın ölümünün arkasından Instagram hesabına şunları yazdı:

“’Hayattaki eylemlerin sonsuzlukta yankılanıyor. Seni sonsuza kadar seveceğim, kalbimde hissettiklerimi buraya yazmanın bir anlamı yok @odalis_sm, seni seviyorum.”Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *