Friends dizisinin yıldızı James Michael Tyler kansere yakalandı!

Bir döneme damga vuran Friends dizisinde yaşam verdiği Gunther karakteri ile hafızalarda yer edinen Meşhur oyuncu James Michael Tyler’dan fena haber geldi. Dördüncü evre prostat kanseriyle savaşım ettiğini açıklayan Tyler’ın vücudunun alt kısmı nüzul kalması sebebiyle yürüyemediği açıklandı.

Friends dizisinin yıldızlarından olan James Michael Tyler, dördüncü evre prostat kanseri ile savaşım ettiğini deklare etti. Meşhur oyuncu ilk teşhisin 2018 senesinde konulduğunu söylerken vakit içinde kemikleri ve omurgası da dahil olmak suretiyle vücudunun öteki bölgelerine yayıldığını deklare etti. 

Kanserin vücudunun alt bölümünü nüzul etmiş olduğu öğrenilen Tyler, ‘Kemiklerime yayılmış olan ileri prostat kanseri teşhisi kondu. Neredeyse son üç yıldır bu teşhisle uğraşıyorum’ dedi.

Tyler, geçtiğimiz ay HBO’da Friends: The Reunion adlı hususi kısmına Zoom vasıtasıyla katıldı. Tyler, ‘Bunun bir parçası olmak istedim; onlarla sahnede olacak ve tüm şenliklere katılabilecektim. Fiziksel olarak bunun bir parçası olmamak ve Zoom’da görünmek benim kararımdı, şu sebeple temelde moralimi bozmak istemedim. ‘Ah, bu arada Gunther kanserli’ benzer biçimde olmak istemedim’ ifadelerini kullandı.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *